Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban szeretsz felnőtt,...

Jobban szeretsz felnőtt, dolgozó, keresőképes ember lenni, mint amikor általános/középiskolás, vagy egyetemista voltál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 10:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen.
2020. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Túl összetett dolog ez ahhoz, hogy ezt csak így kijelenthessem.

Fantasztikus érzés, hogy már anyagilag nem függök a szüleimtől és akkor és azt veszem meg, amikor és amit csak akarok, valamint a dolgaimba és lényegesen kevesebbet avatkoznak bele, mint még tiniként.

Ugyanakkor a baráti köröm jócskán leredukálódott felnőttkoromra, akik pedig megmaradtak, azokkal is csak ügyes-bajosan tudunk összehozni havi 2-3 találkozót. Hiányzik az az időszak, amikor még minimum hetente egyszer bandáztunk a városban, vagy iszogattunk esténként, de sajnos a középiskola végével, ez az időszak is véget ért.


26/F

2020. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha választhatnék örökké 16 éves akarnék lenni. Az egyetlen dolog ami miatt szeretek felnőtt lenni az a gyermekem, ő most az egyetlen boldogságom. Egyébkén az életem sokkal könnyebb, felhőtlenebb és egyszerűbb volt 16 évesen.
2020. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Amíg még szülőkkel lakom, addig nem. Ha elköltözöm, akkor igen. Ha nem lennének az albérletárak elszállva, akkor jobban bejönne a felnőttkor.
2020. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig életem legjobb döntésének tudom be a munkát választva. Még jönni fog sok dolog viszont én szeretek felelős lenni.

Na majd amikor jön a gyerek az lesz a következő lépcső

2020. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Felnőtt sokkal jobb. Pedig a suli se volt rossz.
2020. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Van, ami akkor volt jobb. Pl. még nagyon lelkes voltam, hogy előttem az élet, nyitottabb voltam, nem volt semmi felelősségem, felhőtlen évek voltak.

Van, ami most jobb. Pl. független, önálló vagyok, jobban élek.

2020. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2020. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg mert gyökér tanáraim voltam.


Már előre sajnálom, hogy a kislányom ebben az életképtelen oktatásban fog résztvenni hamarosan.


35F

2020. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!