Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általánosságan elmondható,...

Általánosságan elmondható, hogy a téli, hideg időszakot főképp az antiszociális, kövér vagy csúnya emberek szeretik inkább?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek értelemszerüen nem szívesen mutatnak magukból sokat az utcákon, vagy nincsenek barátaik, ezért örülnek, ha az időjárás miatt mások is kevesebb időt töltenek az utcán a haverokkal, míg a jól kinéző, szociálisabb embereknek inkább a jó idő jön be.
2020. jan. 8. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból ítélve, te biztos csodaszép vagy.


Amúgy szörnyű mentalitásod van, nézz magadba egy kicsit

2020. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kandelakuku ***** válasza:
100%

Láttam már haspólóban 200 kg-os lányt. Sztem ez csak önbizalom kérdése.

Nem látok összefüggést a kiírt kérdésben, de az élet mindenre tud példát és ellenpéldát szolgálni...

2020. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TR75 ***** válasza:
100%

Gőzöd nincs róla, mit jelent az, hogy antiszociális.

Amúgy troll vagy.

2020. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az igaz, hogy nem szeretem az embereket, de azért, mert a többségük buta, mafla, megáll az út közepén, fellök, meg úgy általában a tömeg zavar.


Az is igaz, hogy kevesebb közös van bennem, meg egy olyan emberben, aki nyáron a napon fekszik.


Az nem érdekel, más hol van a haverjaival, de ne az ablakom alatt bömböltesse a tuctuc zenét. (Ablak ugye nyáron nyitva.)


Én nagyon szeretem a hideget, felélénkít. Nyáron egy punnyadás vagyok, ilyenkor érzem csak úgy, hogy élek.

2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget rég olvastam.
2020. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én szeretem a telet,hideget,hóviharokat.Semmi antiszoc nincs bennem.Nyarat utálom.
2020. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En kover is vagyok, csunya is es utalom az embereket, megis szeretem a nyarat. Szeretem a meleget, a napsutest es bikinit hordok meg miniszoknyat mert szeretem ahogy a meztelen labamat eri a napsutes vagy a szello.


Amugy meg nem is ertem, honnan szedted ezt a hulyeseget? Talan magadbol indultal ki?

2020. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok mint a pokol, de szeretem a jó időt. Igaz majdnem minden időszakot.


A nyarat azért nem szeretem, mert a szervezetem, szívem nem annyira bírja a 40+ fokot, egyszerűen fizikailag rosszul vagyok. Télen ez kevésbé érződik.


Másrészt túrázni szeretek, azt meg szó szerint bármikor lehet, télen, nyáron, esőben, hóban.

2020. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!