Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire voltam szemtelen a...

Mennyire voltam szemtelen a portással?

Figyelt kérdés

Ma voltam a helyi közlekedési hatóságnál, mert tachográf kártyát igényeltem volna, várok picit a pénztárnál, gondolván ott kell befizetni és utána jön az igénylés. Ott mondta a néni, hogy portást kérdezzem meg. Odacammogtam és feltettem kérdésem, majd mondta, hogy nincs ügyfélfogadás ma, és mondta ad egy telefonszámot meg egy nevet és hívjam fel, majd hozzáfűzte, "milyen jó, hogy nem tudják ma nincs félfogadás, pedig ki van írva"

Mondtam neki, "a neten nem volt feltüntetve, ajtón meg nem láttam. Egyébként is, összezavarnak a számok meg a betűk, egyesévvel megértem, de ha falkába rendeződnek legyőznek engem, de mindegy is, köszönöm Viszont látásra".


Ez nagyon bunkó szöveg volt?


2020. jan. 9. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát maradjunk annyiban, hogy nem ez volt a legkeményebb beszólás, amit eddig hallottam.
2020. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem az volt a cél, hanem szégyen nélkül távozni.


Szociális fóbiám.

2020. jan. 9. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel a "beszólással" csak magad járattad le, így legalább oka volt téged hülyének nézni!
2020. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hűha
2020. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vehette sértésnek, ügye? Az a célom ilyenkor, hogy kivágjam magam a szituból.
2020. jan. 9. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

"Ja bocs' elkerülte a figyelmem!"

Én ennyit mondtam volna.

2020. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
És gondolj bele, hogy ha majd megjön a tachográf kártyád és elkezdel sofőrként dolgozni, akkor majd fordítva lesz a szitu, mert a portások lesznek majd bunkók veled a teherportákon.
2020. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De én pont nem akartam bunkó lenni.


Portásokkal jóban szeretek lenni, csak "menekűlni" akartam a szituból.


Anno mentem állás interjúra, aztán a teherkapun mentem be, mondta a portás, hogy "nem láttam, hogy hol kell bemenni?" Mondtam neki, hogy "csak ott fértem be" :D erre mondta, hogy "látom jó a humora, elkell ide ilyen alkalmazott". :D


Érdemes a portásokkal jóban lenni mert az ismer mindenkit :).

2020. jan. 9. 12:11
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, hogy fogod bírni a bunkó portásokat a teherportákon? Ők a legnagyobb bunkókirályok az egész világon.
2020. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát...az ilyen gyerekes visszaszólásaidat nem mindenki fogja díjazni, arra jobb, ha felkészülsz.
2020. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!