Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim, és...

Soha nem volt még senkim, és már nagyon rossz érzés de mindig azok tetszenek akikkel nem jön ossze semmi. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig egyszer csokoloztam 16 évesen. Akkor nagyon tetszett az a fiu, de igy ennyi ev utan visszagondolva....fujj!!!

Azóta komolyabb lettem, mondjuk sosem voltam egy mindenen nevetos lany de szerintem en sokkal eretebb vagyok mint a tobbi lany ennyi idosen. Lehet ez a baj?

Munkahelyen sem tetszik senki, az utcan is kb 1 honaponta jon velem szembe olyan fiu aki tetszik.

Pedig nem nagyok az elvarasaim!

Egyszeruen nem fog meg senki.

Most volt egy ferfi aki tetszett, vagyis még tetszik is a fonokom volt, azt hittem tetszem neki, de mar nem dolgozok ott és nem kezdeményez így sem, ugyhogy.....

20 éves vagyok, és már elegem van abbol hogy aki nekem kell azzal nem alakul semmi. Pedig ez a ferfi....eletem szerelme komolyan mondom. Mindene tetszik, meghalnék érte.

De ha ő nem kezdeményez én minek égessem magam?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Az is a baj, hogy ez a ferfi szolt hozzam két kedves szót es már rendesen beszerettem olyan szeretethiányom van 😭


2020. jan. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy te miért ne kezdeményezhetnél.
2020. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Kezdeményezz te is és ne válogass. Ennyi a titok nyitja.
2020. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

"De ha ő nem kezdeményez én minek égessem magam?"


Hát akkor kínlódj inkább.

2020. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Na nekem is ez van csak én fiú vagyok :D

Az első komolyabb kapcsolatom 15 évesen volt.

Hát ugye elsőnek mindegy mi az csak legyen xD

Utána egyszerűen akiknek tetszek azok nekem nem tetszenek. :(

Egy lány van aki már 13 éve tetszik de nem vagyok elég jó jelenleg még neki ezért hagyom az egészet. De én a jövőben tervezek 10 évre előre mindig. Tehát majd megszerzem akkor is ha férjhez ment. xD A te esetedben ha kezdeményezel az lehet elég is, hogy elinduljon az egész, viszont mivel lány vagy lehet csak leszűri mi a szitu és kihasználja az alkalmat. Én a helyedben túl tenném magam rajta hamar. Legalábbis agyban legyél ott,hogy minek az nekem vagy ilyesmi xD.

2020. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ja hogy évente egyvalaki tetszik csak. Semmi különös nincs benned és érett sem vagy, csak egy buta kislány aki szerelmes volt a főnökébe és évente egy szőke herceget vesz észre, közben meg pityereg hogy őt nem szereti senki.
2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy ne valogassak?

Menjek ki es jojjek ossze az elso emberrel aki szembe jon velem csak azert mert még nem volt senkim? Miert tenném?!!!

Az elet pont arrol szol hogy valogassak!!😂

2020. jan. 10. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:

"Munkahelyen sem tetszik senki, az utcan is kb 1 honaponta jon velem szembe olyan fiu aki tetszik.

Pedig nem nagyok az elvarasaim!"


Ez most valami vicc? Nem érezted az orbitális nagy ellentmondást e két kijelentésed közt?

Ha valóban nem nagyok az elvárásaid, akkor ez csak úgy lehetséges, hogy hónaponta egyszer, akkor is csak 10-15 percre mozdulsz ki otthonról.

2020. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős. Bár engem eddig még tényleg csak néhány fiú érdekelt különösebben. Ilyenkor mindig összeszedtem a bátorságomat és ha mást nem is csináltam, Facebookon bejelöltem, majd írtam neki. De mindig kiderült, hogy vagy nem vagyunk egy ő hullámhosszon vagy őt nem érdeklem annyira. :( 19/L
2020. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Velem is ugyan ez van
2020. jan. 10. 22:55
 10/12 anonim ***** válasza:
"Azóta komolyabb lettem,mondjuk sosem voltam egy mindenen nevetős lány, de szerintem én sokkal érettebb vagyok, mint a többi lány ennyi idősen. Lehet ez a baj?". Az a baj, hogy azt hiszed magadról,hogy sokkal különb vagy másoknál,és aki ezt sikeresen elkönyveli magának ,ahogyan az előttem szóló is mondta: várja a szőke herceget fehér lovon. Nem hinném, hogy igaz az a kijelentés, amit mondtál, hogy nincsenek nagy elvárásaid. Azt javaslom először ébredj fel,és ha legközelebb találkozol egy számodra tetsző emberrel, akkor felejtsd el azt a buta társadalmi normát, hogy csak pasi kezdeményezhet,és merj lépni. Elvégre mit veszíthetsz? Legfeljebb elutasít,és egy tapasztalattal gazdagodsz.
2020. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!