Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki szavak...

Hogy mondjam el neki szavak nelkul hogy tetszik nekem? Holnap talalkozunk utoljara

Figyelt kérdés

Holnap talalkozunk utoljara, es utana lehet soha tobbe nem latom de nem akarok ilyet ki sem mondani 😭

Tetszik nekem sőt lehet ez mar nem is csak tetszés. Belehalok ha elhalasztom ot csak azert mert feltem, ő meg nem csinal semmit...pedig ugy vettem eszre tetszek neki.

Mikor vele beszelek mindig nezem a az ajkait az arcat stb ebbol nem lehet eszrevenni mi a helyzet?

Mikor meg ő szol hozzám furán nézett rám, a szeme mas volt mint mikor masokkal beszel.

Holnap talallozunk utoljara mit tegyek?


2020. jan. 10. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, engedd el, felejtsd el.
2020. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert engednem el?
2020. jan. 10. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis utoljára találkozol vele, akkor mi a jó égért nem mondod ki érthetően és egyértelműen? Mégis mit veszíthetsz?
2020. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, utoljára látod, valld be neki konkrétan. Én is megbántam, hogy nem tettem ezt.

Egyébként miért látod őt utoljára?

2020. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha holnap beszéltek, akkor próbáld szavakkal is kifejezni, hogy tetszik neked. Abból, hogy az arcát meg a száját nézed beszéd közben, nem elég egyértelmű, általa az emberek tartják a szemkontaktust, meg arc többi részét is nézik annak, aki beszél.

Amúgy miért nem találkoztok többé? Miért nem mered neki megmondani, te vagy a nő?

2020. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek telefonszámot, ezzel kimutatod, hogy érdekel.
2020. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha nem siket, akkor mondd meg neki... mi olyan nehéz ezen.
2020. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Kár hogy elmész, szerelmes vagyok beléd."
2020. jan. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot tudjátok tartani és amíg magyarországon van összetudtok futni mégha csak idősebb korotokban is. Ha külföldre megy is biztos haza utazik majd néha. Vedd meg neki a gta 5 jáékot és ott találkozzgassatok online. Még örülne is neki :)
2020. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!