Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki szintén...

Van még valaki aki szintén ilyen nehezen bírja mentálisan a vizsgákra való felkészülés időszakát?

Figyelt kérdés

Vegyes eredményekkel, nem feltétlenül teljes megelégedettséggel, viszont így is elég nagy adag szerencsével letudtam a vizsgáim nagy részét, már csak 2 maradt amiktől annyira nagyon már nem félek, aztán kitudja...


Viszont a kérdésem az, hogy más is folyamatos rosszullétet (erős hányinger, enyhe émelygés, gyomorfájás, sírógörcs stb.) érez egészen attól a naptól amikor elkezd tanulni egy nehezebb vizsgára egészen addig amíg túl nem esett rajta? Vagy csak én vagyok ennyire gyenge idegzetű?


2020. jan. 11. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy van pót meg pót-pót, amíg az ember nem az utolsónál jár, addig nincs mit izgulni. Ha sor kerül további körökre, akkor azokra már nem nulláról készül az ember, így még jobb is a helyzet.


Tételes vizsgáknál is elsőre a tételeknek csak egy részét tanultam, és bíztam a statisztikában, ami általában be is jött. Ha mégsem, akkor szuper, legközelebb csak a másik részére kell készülni. Történetesen még az államvizsgán is így csináltam, és ott is bejött.

2020. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem az első 1-2 félév volt ilyen, aztán már nem görcsöltem rá annyira. Nem tudom, vagy megtanultam kezelni az ezzel járó feszültséget, vagy csak jobban lesz-rtam, de határozottan jót tett, mert sokkal jobb eredményeim voltak.
2020. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen!

Nem vagy vele egyedül, nekem hiába sokadik, ugyanolyan mintha az első lenne :(

2020. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!