Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi akkor is nézi egy...

Egy férfi akkor is nézi egy lánynak a testét, ha nem tetszik neki? Ha nem tetszek neki miert nezeget engem?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgoztunk!

Mindig rajta kapom hogy nezi a combomat, a mellemet, nez engem, figyel....

De erdekes modon, beszelgetni meg nem tudunk pedig ő tényleg az elejen sokszor probalkozott, de szerintem latta hogy zavarban vagyok es inkabb hagyott, es a vegen mar egyaltalan hozzam sem szolt. Viszont!!!!!! Ha tetszek neki, akkor miert nem probalkozott nalam? 20/L


2020. jan. 11. 01:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem nézegetek olyan fiukat akik nem tetszenek nekem ugyhogy ezt nem ertem.....
2020. jan. 11. 01:03
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
A fiúknál ez ösztönös, szóval erre ne alapozz semmit.
2020. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A férfi nem úgy működik, hogy csak azt nézi, aki tetszik.

Egyébként az ismerkedés alatt simán hiheti azt, hogy unalmasnak tartod vagy nem igazán érdekled őt, pedig csak zavarban vagy. Ha már beszélgettek, akkor ne várd meg még O jön mindig oda, mert ez is egy jel neki, hogy nem érdekled eléggé őt, hogy odamenj. Te is menj nyugodtan oda és kezdemenyezz és hidd el nagyon jól fog esni neki. Próbáld a beszélgetések alatt éreztetni vele, hogy érdekesnek tartod és szimpatikusnak. Nézz a szemébe, mosolyogj rá többet.

2020. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán!
2020. jan. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"elején sokszor próbálkozott"


"miért nem próbálkozott nálam?"


Ez most afféle női logika?

2020. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kanos.
2020. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Na és te miért nem próbálkozol őnála, hm? Amúgy meg talán bele látsz az agyába, hogy ennyire tudod, hogy ő miket gondol rólad?
2020. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Munkahely.

Néz ki az ember a fejéből:

-ablak

-ajtó

-falak

-plafon

-padló

-berendezés

-monitor

-női combok (20/L)

-női mellek (20/L)

Szóval egy egészséges férfiemberről lehet szó. Vajon meglepő dolog ha nem a plafont bámulja?

Akkor is, ha otthon az asszony meg mossa az alsógatyáját.

"szerintem latta hogy zavarban vagyok es inkabb hagyott"

Ez egy normális dolog kultúrált embereknél. Egyébként meg arról panaszkodnál, hogy nem tudod lekoptatni. Vagy csak az a probléma hogy engednéd ha próbálkozna? Dobj neki csontot.

2020. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#

1. A férfi nem kutya, hogy csontot kelljen neki dobni

2. Na ja, egyszer az a baj, hogy nem próbálkozik, máskor az, hogy nem tudja lekoptatni. De ez álprobléma, mert akárhogy is alakul, a hiúságának mindenképpen jót tesz !!

2020. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A férfi nem kutya, hogy csontot kelljen neki dobni"

Azt jelenti, hogy adjon neki esélyt, lehetőséget, alkalmat, teremtsen megfelelő helyzetet, alkalmas körülményt válasszon, stb.

Aki nem akarja úgy sem érti, a többiek meg tudják nélkül is hogy megmagyarázod.

2020. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!