Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol ismerted meg a jelenlegi...

Hol ismerted meg a jelenlegi párodat és mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Itt, a gyk-n. Írtam egy választ egy kérdéshez. Ő, meg még három lány rámírt és vigasztalni próbáltak. Mind a négyükkel egész jól elbeszélgettem, de másnap valamiért csak neki írtam. Folytattuk a beszélgetést, ebből aztán randik lettek, majd összejöttünk. Lassan öt éve vagyunk együtt.
2020. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemen; a szaktársammal egy buli hozott minket közelebb egymáshoz, majd elkezdtünk randizni. 3 éve vagyunk együtt.
2020. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy online játékban. 5 és fél éve együtt, másfél éve házasok vagyunk.
2020. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Munkahelyünkön (már csak az övé)

7 éve

2020. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nyelviskolában.

20 éve.

2020. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. 😃 Lassan 8 éve.
2020. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az exemmel 5 napja szakítottunk. Társkeresőn ismerkedtem meg vele, több mint egy évet voltunk együtt. Első hosszabb kapcsolatom volt, és a második párom. Tudom, hogy szeret, de sajnos vele nincs közös jövőnk, és már menthetetlen az egész, nem illünk össze, és nem tud semmiben alkalmazkodni, ezen kívül rendkívül befolyàsolható, és neki minden pénzkidobàs, még a tusfürdő is. Én nem bírom a koszos, igénytelen embereket. Sajnos ez nem látszott az elején, sem a képeken, próbáltam változtatni rajta, de sajnos az anyja elhitette vele, hogy ilyennek lenni jó. Egy picit bánom, nekem sem könnyű, de tudom, hogy jól döntöttem, és ez ad erőt. Ezt le kellett írnom.
2020. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Határeset, de elfogadom.:D


Még jöhetnek válaszok!

2020. jan. 11. 18:40
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
4 éve ismertem meg egy szórakozóhelyen, másfél éve vagyunk együtt.
2020. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakközépbe jártam, 10. - be,ő akkor 8. - os volt, jöttek a szüleivel iskolai nyílt napra, az akkori osztály főnököm engem jelölt ki, hogy fogadjam és vezessem körbe a leendő tanukókat, beszéljek nekik a suliról stb., akkor találkoztunk először, de már a beszélgetés végére telefonszámot cseréltünk, és bejeloltük egymást myvipen (akkor még csak az volt), még a suliban, és aznap elkezdtünk beszélgetni. 25 nap múlva találkoztunk újra, akkor már nyári szünetben, újra beszélgetni, sétálni, és kialakult a járás, és a tanévet már a barátnőmként kezdte a suliban. Ez 2007-ben volt, most 28 éves vagyok, ő 26, 3 éve a feleségem, 7 éves a nagy lányunk, márciusban születik a tesó.
2020. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!