Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt már olyan hölgy...

Férfiak! Volt már olyan hölgy az életetekben, akire 10 milliónál is többet költöttetek?

Figyelt kérdés

Nem egy összegben, hanem úgy összességében a pár hónap, év alatt.

És miért?

Szerelem, tisztelet, sajnálat miatt?



2020. jan. 11. 12:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
a volt feleségem
2020. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Meg nem, de nem is lesz.
2020. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Elárulod, hogy miért?
2020. jan. 11. 13:09
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Én sem és meg is mondom miért. Ő mennyit hajlandó költeni a kapcsolatunkra? Hát nem fogom eltartani. Az első randin mindent állok onnantól kezdve minden közös.
2020. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, és a háztartás vezetés is közös lesz? Vagy a közös csak a fizetésre terjed nálad?
2020. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Ha tudni akarod nem vagyok attól bunkó, mert azt mondom, hogy közös kassza. Tudom, hogy sokan szeretnek háborogni, de leszarom. Nem csak az anyagiak közösek hanem a háztartási munkák is lehetnek közösek. Ha nem esne le neked létezik kompromisszum is egy kapcsolatban ami mindkét félnek jó. Nem az én szememben forognak a dollár jelek.
2020. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%
Hát nem is neked, aki a pénzzel jön, ja... :D amúgy megnézném én, amikor tényleg meg kéne emelni a segged egy nő mellett, aztán egy tányért elmosni magad után mondjuk, vagy egy mosást elinditani. A kompromisszum meg nem arról szól, hogy csak ami neked jó.
2020. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta, hogy ami csak nekem jó? Te mit beszélsz ember? :D
2020. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
A kompromisszum arról se szól, hogy csak a nőnek legyen jól, de ha neked fáj az ha nem tartanak el téged akkor sajnálni tudlak. Szerencsére nincsenek problémáim a lányok terén, ha már téged ennyire irritállak.
2020. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 7# el mondanám neked hogy van ahol mindenkinek meg van a dolga és szépen csinálja is azt,leginkább közösen van a takarítás,főzés.

Mosogatás,mosás,terigetés stb.. Be van osztva,úgy hogy mindenkinek kényelmes legyen, ne keljen megszakadni.

2020. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!