Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ha vezető pozícióba...

Férfiak, ha vezető pozícióba kerülnétek, visszaélnétek a hatalmatokkal?

Figyelt kérdés
Pl csak akkor lennétek hajlandóak előléptetni egy nőt, ha az extrákat nyújt nektek.
2020. jan. 11. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja megmondani, avagy a válasz nem lenne hiteles. A hirtelen hatalomszerzés beláthatatlan változásokkal járhat az ember viselkedésében.
2020. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, DE ha a főnököm tudtomra adná, hogy csak így léphetek feljebb a ranglétrán, akkor beperelném, és kilépnék.

Másrészt ha nem adja tudtomra, de érezhető a teljesítményemen, hogy nagyobb beosztást érdemelnék már, akkor más felettessel beszélnék, amennyiben a közvetlen főnököm látszólag nem vesz észre (és az nyilván gyanús lenne, ha kocsmában kívánná megbeszélni az előléptetés dolgát, ha szóvá teszem).

Szóval ezzel csak óvatosan.

2020. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jézusom... ma már azért is perelhetnek ha kettesben vagy egy nővel egy szobában. Nem is tudom h hogyan gondoltad ezt.
2020. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges , becsicskulnak és rivalizálnak a kegyekért jobb dolgokért . Aki nem illik bele a sablonba elmegy vagy kirúgatják .
2020. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Igaz nem vagyok hivatalosan vezető, de gyakorlatban félig-meddig igen. Pl. gyakornokokat én interjúztatok és választok ki évek óta. Majd én tanítom be, én dolgozom velük stb. Mindig van nő és férfi pályázó, soha nem a neme alapján választok. Bár jól hangzik elsőre, de valószínűleg hátrányba kerülne a felajánlkozna vagy ilyesmi

2020. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Miért tenném? Rengeteg nő önként ajánlja fel magát ilyen dolgokért és ha látják, hogy a pasi pénzes, akkor ráhajtanak.
2020. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Alapból nem léptetnék elő nőt bármitől függetlenül, vagy ha mégis, akkor az a nő tényleg nagyon jó munkaerő.
2020. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Olyan természetesen visszaélek néha hatalmammal, fel sem tűnik.

Olyan nem volt hogy csak akkor juthatott egyről a kettőre valaki ha extrát adott, de olyan volt hogy extrát adott és előrébb került.


Aztán lett asszony, és nem fogadok el ilyeneket természetesen, sőt

2020. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért utálod a férfiakat, kérdező?
2020. jan. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#9 Annyi feltételezés van a nők felé, hogy szexeltek az eloreleptetesert, vagy egyéb lehetőségekért, hogy felmerult bennem, hogy mi a helyzet a másik oldalon. Ez utálat? Ok, jó tudni. Ezentúl tudni fogom, hogy mindenki, aki feltételezi pusztán egy nőről is, hogy nem hagyományos úton jutott oda, ahol van, az nőgyűlölő.

2020. jan. 13. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!