Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valami rosszat mondok...

Ha valami rosszat mondok magamról (mert valahogy szóbakerül), miért kezdenek az ellenkezőjéről győzködni?

Figyelt kérdés

Roppant idegesítő és semmi haszna nincs.

Amikor meg valaki épp tapasztalja az adott gyengeségemet, majdnem temet engem.


2020. jan. 11. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Zavar az empátia? Költözz az Antarktiszra!
2020. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ. Ha szörnyű a hangod, de te kijelented, hogy megnyered az x-faktort, akkor jogos, hogy elkezdenek győzködni, hogy nem. De, ha olyat mondasz, ami igaz rád, csak ők nem vették észre, akkor azért, mert nem vették észre.

Miről van szó?

2020. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
az jobb lenne ha rosszakat mondanának?
2020. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
"Zavar az empátia? Költözz az Antarktiszra!" Ez nem empátia, hanem képmutató hazugság. Velem is csinálják.. Nem sajnáltatom magam, csak tisztában vagyok a hibáimmal, korlátaimmal. És erre elkezdenek győzködni hogy de az nem úgy van.. A falnak megyek tőle, mi a fa.szért kell hazudozni meg jópofizni? Ha biztatni akar, mert az a tévképzete hogy elkeseredett vagyok, akkor mondja azt hogy "oké ez igaz, de más területen meg jó vagy"
2020. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen megértelek. Nálam példa (lebutítva de ez a lényeg):

- kicsi a mellem

- jaj dehogy kicsi


De az. Nem értem minek hazudják hogy nem, ettől csak rosszabb :D

2020. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Hú, az engem is idegesít, ha valaki képben van magával, közli a negatív tulajdonságait és elkezdenek kamuzni. Én pl. az elmúlt években pár kilót felszedtem, elég zavaró, ha valaki azt mondja, hogy nincs is rajtam plusz kiló.
2020. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
a sírás zavaró. Legalábbis engem zavar. Akinek kicsi a melle az nagyobbítson rajta és ne sírjon miatta, ha zavarja. Nem érdekel mennyibe kerül stb, tud tenni érte, nem kell picsogni.
2020. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
"Akinek kicsi a melle az nagyobbítson rajta és ne sírjon miatta" Mert ki sírt? A válaszoló csak annyit mondott ezzel, hogy nyilvánvaló dologról is kamuznak az emberek.
2020. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én gyenge vagyok testileg és szellemileg is. Kb mindenben.

Bowlingban azért vagyok rossz, mert a legkönnyebb golyót sincs erőm ellökni odáig, automatikusan elfordul a csuklóm. A múltkor odafigyeltem, hogy egyenes maradjon a csuklóm, ne forduljon el - hát 3 napig izomlázam volt. :D

A 3. emeletnél már lihegek, beszélve nehezemre esik felmenni.

Egyensúlyérzékem nincs, vilamoson nem menni, hanem táncolni szoktam az ajtóhoz.

Rövidtávú memóriám nincs.



Nos, ezek óhatatlanul is szóba kerülnek olykor, pl félmondatban, utalásban.


Ilyenkor mi értelme van annak, hogy "dehogy vagy te gyenge, nem vagy gyenge, nem igaz, kishitű vagy" stb?


Amikor pedig épp látják, hogy mi a helyzet, hüledeznek.

2020. jan. 12. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:

1, Mert van, aki nemcsak a rossz oldalát vizsgálja a másiknak;

2, Van, aki kemény, és reálisan látja a helyzetet - helyzettől függetlenül. Velük csak az a baj, hogy nem feltétlen adnak más megoldási, jobbítási variánst az illetőnek.

2020. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!