Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány merre ne járjon...

Egy lány merre ne járjon egyedül sötétedés után Budapesten?

Figyelt kérdés
Melyik környékeket kerülje el?

2020. jan. 12. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kihalt, gyér közvilágítású helyeket. Nem csak a lányok és nem csak Budapesten.
2020. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lepukkadt külvárosi részek, C fertőzött helyek, proli lakótelepek.


Mondjuk manapság ALAP(nak kellene lennie)a gázspray ÉS a gázrevolver.

2020. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a belváros meg sűrűbben járt helyek is elég rosszak tudnak lenni éjszaka. Elég ha fel akar szedni egy részeg társaság 1-2 tagja, hiába vannak körülötted 100-an senki nem fog odamenni segíteni.
2020. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Kövezzetek meg, de szerintem nincs ilyen. 15 éve mondtam volna mondjuk a Józsefvárosban a Magdolnanegyedet vagy Orczy-negyedet, de ma már tényleg nem tudok kifejezetten veszélyes környéket mondani. Persze valószínűleg manapság is elmondható, hogy kevesebb erőszakos bűncselekmény történik egy budai villanegyed utcáin, mint egy pesti külvárosi lakótelepen, vagy a józsefvárosi Madgolnanegyedben.


Viszont amiket lehet hallani, hogy kirabolnak meg megerőszakolnak valakit, az inkább elhagyatott környékeken történik, nem konkrét városrészeken.

2020. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

#4 vagyok.


De amúgy konkrétan melyik városrészről van szó? És mennyit kéne sétálni a megállótól?

Maguk az éjszakai buszok amúgy biztonságosak. Tele van részegekkel meg jöttmentekkel, de közteresek is általában vannak a buszon, úgyhogy a legrosszabb ami történhet, hogy valamelyik részeg behány.

2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leginkább semerre. Jobb félni, mint megijedni. Mondom ezt nőként úgy, hogy a mai napig betévedek olyan helyekre, ahol rámjön a para futólépés, dehát ilyen van. Attól függetlenül, hogy én mondjuk így érzem, még sosem ért semmilyen atrocitás sehol, sem fiatalabb koromban, sem most.

Nagyon elhagyatott helyeken ne mászkálj egyedül.

2020. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!