Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel csunyan osszevesz...

Ha valakivel csunyan osszevesztek letiltjatok facebookrol? Ha igen miert? Ha nem miert nem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Attól hogy összevesztem/nem tartom a kapcsolatot vele nekem tök mindegy, hogy látja e mit teszek közzé vagy nem. Vagy ha ír chaten, akkor sem kötelező válaszolnom neki.
2020. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Én le, ha nem akarom látni
2020. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Értelmes emberek vitatkoznak és nem veszekednek. Az maunika showba való. De tegyük fel hogy mégis megtörténne. Annyi időt se pazarolnék rá hogy letiltsam..minek
2020. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
38%
Csak letörlöm, mert így legalább nem látom. Viszont ha meg szeretné beszélni a dolgokat tud írni bármikor, ezelől nem zárkódom el sosem.
2020. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én is csak letörlöm.
2020. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
27%
Nem tiltom le, mert ha esetleg ki akarna velem bekulni az illeto akkor ram tud irni, bocsanatot tud kerni ha o rontott el valamit, meg amugyis, hogyha osszevesztunk akkor az csak meg jobban mergezi a kapcsolatot ha meg le is tiltom
2020. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!