Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy hercegnő/herceg vagy?

Figyelt kérdés

Komolyan, viccet félre téve kérdezem. Nekem is eszembe jutott, hogy milyen qrva jó, sok a pénz, nem végzem véletlenül sem utcán a híd alatt, és a többi, de mindezek mellett ott lennének a kötelezettségek, szabályok, sok új tanulnivaló, amik közül lehet, rengeteg nem is megy, a segítség ellenére se.


Nekem speciel tetszene, főleg, ha nem én vagyok a trónörökös. Ha kiderülne, és én is megtudom, az azért van mert egyik távoli rokonomat érdeklem. Szívesen tanulnék új dolgokat, viselnék szép ruhákat és ha megtanítják a könyvekben is írt 'megfelelő viselkedést és beszédet", azt is alkalmaznám. Ezekkel együtt persze a sok kellemetlenséget is magamra hoznám, de hát könyörgök, mindennek van sötét oldala.


Veletek mi a helyzet?


Egyébként most nézem megint a Neveletlen hercegnő első részét, ez ihlette a kérdést. :D


18/l



2020. jan. 12. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy szemmel láthatóan nagy összegért lemondanék a trónörökösségről (ezt biztos kifizetnék a sorban utánam következők), aztán élnék egy nem túl fényűző, de kényelmes életet, elhatárolódva mindenféle ilyen hercegi dologtól
2020. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A szegény Harry gyerek sem trónörökös és mégis mennyire gyűlölik, amiért meg akar pattanni. Pedig csak 6. az öröklési sorrendben.
2020. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Tekintve hogy köztársaság(féleség) van, miért lenne attól nagy vagyonom, ha kiderülne, hogy a nagyapámat Habsburgnak hívták és nem Szabónak?
2020. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Azt amit az első válaszoló.
2020. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gublug ***** válasza:
13%

Szeva.

Tamogatnam a hospice ellatast es fejlesztenem, terjesztenem.

Tamogatnam a keleti gyogymodok honositasat Magyarorszagon.

Tobb figyelemfelhivast es eloadast tartatnek e temaban.

Belefolynek - amennyire lehet - az eü politikaba es megprobalnam rendszabalyozni.

2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem qa kihasználnának, úgyhogy "jó" ez az egyszerű kis xar életem.
2020. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ba szhatom, ha nincs udvartartásom és dolgoznom kell! Tennék a fejemre egy papírkoronát. Jobb ötletem nincs.
2020. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lennék a legboldogabb a világon.
2020. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!