Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen már öregnek számítok?

24 évesen már öregnek számítok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy már öreg vagyok nem testileg gondolom mert úgy fit vagyok.

Rokonok mondják, hogy már gyerekemnek kellene lenni meg komoly kapcsolatomnak.

Nincs se lakásom se senkim gyereket se szeretnék még. Munkás ember vagyok, szeretnék még tanulni, sportolni hobbi versenyekre járni,kirándulni mert eddig nem nagyon volt rá lehetőségem.

Úgy érzem, hogy még több dolgot kitudnek hozni magamból.

Elnézést a helyes írási hibakert.



2020. jan. 12. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem számítasz öregnek, mit szóljon akkor egy 35 éves? :D (Aki szintén nem számít még öregnek)

Komoly kapcsolat meg jön majd, ha eljön az ideje, a gyerek is akkor ha együtt a jövőbeli pároddal úgy érzitek, hogy készen álltok rá.

Nyugodtan kezdhetsz új hobbit vagy sportot, nem vagy elkésve velük.

2020. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Azért a mai 50-es korosztály fiatalkorában még az volt rendszer, hogy 18-20 évesen már gyereket vállaltak. Más világ volt.
2020. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy öreg, még előtted az élet. Vigyázz magadra!
2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy élj ahogy neked jó, ne azzal törődj hogy mások szerint mit kellene tenned. És semmiről nem vagy lekésve.
2020. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
igen, ideje lenne sirhely utan nezned.
2020. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is 24 vagyok, nem érzem magam öregnek. :D

Sőt, el sem tudom képzelni, hogy gyereket vállalják - mondjuk szerintem ez nekem úgy, ahogy van, kimarad az életemből, mert egyszerűen nem vágyom rá.

2020. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy vagy öreg... milyen szívesen cserélnék veled, én már sajnos 29 leszek. Teljesen más a kettő...
2020. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
Sztem baromi öreg vagy ja, csoda h még élsz ennyi idősen.
2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Most már egyre kintebb tolódik a gyerekvállalás, 30 és 40 évesen vállalnak gyereket.

Nyugodtan gyűjts pénzt, tanulj, sportolj.

2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Én értem a kérdésedet. 20 éves vagyok. Nincs barátnőm, szűz is vagyok gyerek nem is tudom mikor lesz. Munkám nincs de ez a saját hülyeségem mert simán lusta vagyok. De ezért mondom hogy értem mire érted az öreget. :D De ez rajtad függ igazából hogy te hogy vagy vele. Ha nem akarsz még gyereket meg hasonlók akkor nyílván nem kell de ha már te is "öregnek" érzed magad akkor próbálj meg tenni ellene. Tudom magyarázni könnyű mert én is öregnek érzem magam ilyen szempontból csak én lusta vagyok tenni ellene.
2020. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!