Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a...

Ti hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés

És hol? Belföld-külföld?


Akartok családot?


2020. jan. 12. 21:41
 1/5 anonim válasza:
87%
Még csak 18 éves vagyok, de az a célom, hogy ha törik ha szakad külföldön fogok érni, ahol nem súgnak össze és mutogatnak ha látnak ket fiút kézenfogva. Egyetemre is olyan szakra jelentkeztem ahonnan könnyen el tudok hekyezkedni nemzetközi cégeknél és ott majd minden lehetőséget megragadok, hogy külföldre kerüljek és ott megtaláljam életem szerelmét, összeházasodjunk és gyerekeket fogadjunk örökbe, mintha csak egy hetero pár lennénk. Az angol és német tanulást se hanyagoltam el mindkettőből van felsőfokum és remélem, hogy Angliába, USA-ba, Kanadába, Németországba vagy Hollandiába letelepedhetek és új sokkal jobb életet kezdhetek és nem ér hátrányos megkülönböztetés a munkahelyemen, az utcán, még a saját családomba is.
2020. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy mit tartok reálisnak, akkor belföldön leszünk az asszonnyal és lesz családunk.
2020. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

"ha törik ha szakad külföldön fogok érni, ahol nem súgnak össze és mutogatnak ha látnak ket fiút kézenfogva."


Ne legyenek illúzióid a nagy elfogadó felvilágosult nyugatról, mert az egy mese. Pont egy coloradoi meleg srác csinált egy videót, hogy nőnek sminkelte magát, meg nőnek öltözött és egy transz csajjal kimentek az utcára, ugyan úgy köcsögözték őket meg minden.

2020. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyereket jelen állás szerint nem szeretnék.


Bizony lehet, hogy külföldön, mentalitás és megélhetés miatt.


Van Magyarországon, Budapest közelében egy község, annak az üdülőterületén domb, onnan szép kilátás, egy folyóra is. Csak sajnos se gáz, se víz. Na, innen "mintázom" az álom-lakóhelyemet, csak nyilván közművekkel.

Olyan területen, ahol nem vízfejű az ország, ahol nemcsak milliós nagyvárosban lehetne megélni...


Kis kertet gondoznék, sokat főznék, sütnék és 6 órában dolgoznék, abban, ami egyre inkább a hivatásom..



Na jó, ezek az álmaim, bár még valósak is lehetnek.



27N

2020. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy, mint most, ha a realitások talaján élünk. Nagy változás semmi nem lesz nálam. Belföldön. Szeretnék barátnőt, de családot nem.
2020. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!