Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt valaki...

Miért gondolja azt valaki hogy Ő senkit nem érdekel, sem az Ő mondanivalója?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok, ez tény. De az utóbbi időben szinte senkihez nem szólok a környezetembe mert úgy vélem senkit nem érdekel a mondanivalóm, ami vagy tényleg így van, vagy nem. Nem tudom eldönteni.

Hogyan kezeljem ezt?


2020. jan. 12. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ezt érzetetik az emberrel.

Nekem is volt ilyen időszakom általánosban, de most, hogy gimiben vagyok, csak ritkán jön elő ez az érzés.

2020. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz, én szívesen beszélgetek veled.
2020. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kipróbálod, megnyílsz, értelmes dolgokat mondasz a környezeted feléd, majd visszajeleznek feléd. Ne hagyd magad, mert rádszállnak, ha ilyen maradsz!
2020. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem áll valamilyen trauma a háttérben? Én néha csodálkozok, azon, hogy megmerek szólalni, mert az egyik szülőm képes egy rakás sz-rnak nevezni a semmiből, csak azért mert olyan kedve van...
2020. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!