Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek hívogat valaki ha tudja...

Minek hívogat valaki ha tudja hogy úgy is lerakom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy hogy képes valaki ennyire unatkozni hogy másokat hívogat és miközben tudja hogy leszarom és nem veszem fel? Minek hívogat már hónapok óta? Mi a célja vele?
2020. jan. 13. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Akar neked valamit mondani? Erre nem gondoltál még?
2020. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Már egyszer felvettem akkor nem szólt bele senki hanem lerakta. Minek vegyem fel még egyszer feleslegesen? Sőt már 2x is felvettem akkor sem szólt bele senki hanem lerakta.
2020. jan. 13. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számot.
2020. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 De akkor meg egy rejtett számról hív amit nem lehet letiltani.
2020. jan. 13. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszarja, h leszarod-e. Csak idegesíteni akar, és sikerül neki.
2020. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Én most sem vagyok ideges csak nem értem hogy miért engem hívogat állandóan. Néha vicces hogy hogy képes valaki ennyire unatkozni.
2020. jan. 13. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

A rejtett számot automatikusan blokkold. A kiírt számot meg keresd meg a tudakozóban aztán eldöntöd hogyan tovább.


Engem is hívogattak és bontott a vonal mikor felvettem. Aztán kiderült, hogy a bankom akart valamit rámsózni és egy automata hívott.

2020. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!