Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismersz olyan férfit, vagy...

Ismersz olyan férfit, vagy nőt, aki egész életében nem akart családot és gyereket, de kb.38 és 43 éves kora között hirtelen megváltozott és családot akart alapítani?

Figyelt kérdés

Az életkort nem kell szigorúan venni, néhány év eltéréssel is lehet.

Ha ismersz ilyen embert, sikerült neki családot alapítani, született gyereke? Elégedett, boldog lett utána?



2020. jan. 13. 14:43
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

Ismertem, de ennyi idősen nem jön már össze. Se férjet nem nagyon talált, se termékeny nem volt már.

Megölte magát, pár év kudarc után.

2020. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anita.
2020. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első által írt esetet sajnálom. Már 25 és 35 között is egyre több nehezen teherbe esőről tudok. Czeizel Endre genetikus még azt mondta, hogy a nők 45 éves korukig nyugodtan vállaljanak gyereket.

Függhet a férfitól is, mert lehet steril.


Örökbe is lehet fogadni gyereket.


Második, milyen Anita?

2020. jan. 13. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem kéne a nőknek 40 felett szülniük. Sőt, 35 felett. Érdekes amit a genetikus mond, utána fogok olvasni.

Ismerek egy 50 éves nőt, aki örökbefogadott a férjével, de a munkája mellett, nem foglalkozik szegény gyerekkel eleget.

24n

2020. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Nem. Olyat ismerek többet is, akinek becsúszott de egyik se boldog. Nevelik a gyereket meg minden, de amikor pl. rokonságban valaki rákezdi a naugyemegmondtam hogy nektek is lesz és milyen jó lesz, na akkor nem őszinte a mosolya egyiknek sem. Az egyik párnál a férfi le is lépett mert a nő nem merte elvetetni a gyereket szülői nyomás miatt.
2020. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy később, 40 felé, vagy felett azok a nők tudnak majdnem biztosan szülni, akik már szültek korábban.

De biztos van remény más esetekben is, ahogy fejlődik az orvostudomány.


Az én családomban is van olyan nő, aki 40 körül szült és szép, egészséges gyermeke lett, de neki akkor már volt egy tini lánya.


Egy másik rokonom 39-40 körül járt, amikor próbálkoztak, orvosi segítséggel már közel volt a siker, de egy műhiba miatt füstbe ment a terv (majdnem belehalt a beültetési eljárásba), de mert továbbra is nagyon akarták, ezért örökbe fogadtak egy picit. Azóta boldogok.


Köszönöm a válaszokat, a történeteket. Az első válaszoló írása nagyon megrendített.

Továbbra is írjon, akinek van története. Remélem, hogy lesz olyan is, aminek jó a vége. Olyan történet is érdekel, ami férfi szemszögből esett meg. Tudom, a férfiak esete más, mint a nőké, minden szempontból.

2020. jan. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!