Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy utálom a...

Normális, hogy utálom a gyerekeket, de szeretnék majd, ha eljön az ideje?

Figyelt kérdés

Mindenki odáig van értük, mosolyognak rájuk, szenteknek hiszik őket, közben a legtöbb egy alattomos kis féreg, legalábbis az én tapasztalataim szerint. Természetesen nem gondolom, hogy ez a gyerek hibája, egyértelmű, hogy a szülő tehet róla, hogy a gyereke egy mocsok, de akkor is. Rengetegszer tapasztalom tömegközlekedésen vagy utcán, hogy hogyan viselkednek ezek a gyerekek (és itt most nem feltétlenül a cigány gyerekekre gondolok, az megint egy másik téma), ha beültetik mellém, rugdos, nekemdől, belém keni a kajáját amit éppen nyamnyog, félrelök, félretol, hisztizik, üvöltözik stb., persze anyuci vagy apuci is telibeszrja az egészet.

Na a lényeg, hogy normális-e az az érzés, hogy utálom a gyerekeket, de mégis szeretnék majd, ha eljön az ideje? És persze tudom, hogy őt szeretni fogom, de akkor is utálni fogom a többit.



2020. jan. 13. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen normális!


Egyre több a neveletlen gyerek, engem is borzasztóan irritálnak.

A saját gyerek mindig más!

2020. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Te beteg vagy nem kicsit.
2020. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Elfogadom a válaszod, lehet, hogy igazad is van, csak indokold is meg kérlek, hogy miért vagyok beteg.

2020. jan. 13. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Tenyleg szeretnel gyereket, vagy csak azt hiszed, mert "ez a dolgok rendje"?

Amugy meg a te gyereked is ugyanolyan neveletlen kis szarzsak lesz, akit masok fognak utalni, es te fogod az o velemenyuket lekakalni, mert mindenkinek a sajat gyereke az kb Jezus masodik eljovetele.


Honnan tudod amugy, hogy szeretni fogod?

2020. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Engem sem érdekelnek vadidegen emberek vadidegen kölkei. Nem mondok róluk rosszakat, mint ahogy te írtad az elején, de egyszerűen nem érdekelnek. Nem cuki, nem aranyos, nem fogok sem rá, sem a szülőre mosolygni (pedig van, hogy várják, látom 😆). Pláne amikor üvöltenek az étterembe, amikor békésen szeretnék ebédelni. Rohangál, visít, de tisztában vagyok, hogy a szülő hibája. Idióta szülőnek idióta gyereke lesz.

Bezzeg ha rokonokról van szó. Imádom a kis unokatestvéreim. De ők jól neveltek, értelemesek. A sajátjaimat is szeretni fogom és remélem jól fogom nevelni őket.

2020. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

Tényleg szeretnénk majd gyereket párommal, nem azért mert "ez a dolgok rendje", hanem mert szeretjük egymást évek óta, és remélhetőleg ez így is marad.


Honnan veszed, hogy az én gyerekem is neveletlen lesz? Igyekszem majd mindent megtenni, hogy normális ember legyen belőle, hiszen látom az ellenpéldát, nem fogom hagyni, hogy az én gyerekem is olyan legyen, mint akikről a kérdésemben írtam. Ettől függetlenül, persze lehet, hogy utálni fogják az ilyen gyerekutálók, mint én, de az mindegy is, a lényeg, hogy igyekszem majd megtanítani normálisan viselkedni.


"Honnan tudod amugy, hogy szeretni fogod?"

Egyébként ezen már őszintén elgondolkoztam, hogy remélem szeretni fogom, de szerintem ez csak egy ilyen félelem részemről, biztosan szeretni fogom, hiszen a sajátom lesz, illetve a páromé :)

2020. jan. 13. 19:02
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Rokon gyerekeket én is szeretem, pedig köztük is van idegölő :D

2020. jan. 13. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Mindig ilyenek voltak a gyerekek, lesznek, és neharagudj, kib3szottul nem hiszem el hogy nem voltál legalább te is egy kicsikét ilyen.

Így van rendjén, ők nem tudják hogy ez illetlenség.

Igen, baj volt veled is, velem is, kellett torodni veled is, velem is.

En sztm se vagy teljesen normális, vagy pedig ebbol az irasbol az jon le.


De eskuszom, neha annyi retard van itt, hogy elvarjak hogy 3-4-5-6-7 eves mar egy felnott szinten viselkedjen.


Ennyi a velemenyem.

En sem szeretnek gyerek egyenlore, nem azert, mert nem akarok, vagy sokan vagyunk ( amúgy a fold meg 2 x annyi embert birna siman mint most ) hanem a kornyezet miatt.


Udv.



N

2020. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Én jó kisgyerek voltam, anyám nevelt engem. Velem max kamasz korban voltak gondok, de akkor sem az utcán vagy a buszon, hanem itthon, veszekedtem meg makacs voltam, ilyesmik :D


"Így van rendjén, ők nem tudják hogy ez illetlenség."

Az lehet, de a szülő tudhatná, és nevelhetné, mégse teszi.


"De eskuszom, neha annyi retard van itt, hogy elvarjak hogy 3-4-5-6-7 eves mar egy felnott szinten viselkedjen."

Tévedsz. Nem várom el, hogy felnőttként viselkedjenek, csak azt, hogy normálisan viselkedjen, és hogy a szülő rászóljon ha rosszat tesz. De sajnos ez nem így működik manapság, mindent ráhagynak a gyerekekre. Nehéz is így nem utálni őket, hiszen bosszantóak, idegesítőek.

2020. jan. 13. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanigy vagyok,mint a Kerdezo!!! 👌
2020. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!