Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Pár napig nem voltam magamnál, pontosan nem tudni miért...de úgy ébredtem, hogy mindent tudok... Amíg "el" voltam, a tér és idő nélküli világban, átgondoltam a világmindenség történetét, értelmét és igazságát. És hatalmas gondok vannak. Ennek ellenére meglehetne tanítani az embereket, hogy boldogok és kiegyensúlyozottak legyenek. De nem tudom, hogy a mai világban szeretne-e valaki ilyen életet. De az biztos, hogy sokan nem örülnének, ha bizonyos dolgokat nyilvánosságra hoznák, aminek amúgy egy részét biztosan sokan ismerik is, csak nem beszél róla senki... Ha a világot megváltani nem is tudom, de szeretnék józan emberek társaságában élni. Vannak ilyen közösségek valahol? Az illúziókat nem bírom elviselni, a szinészkedés sem megy már. A "gyógydrogok" és "agymosó berendezések" sem hatnak már rám. Mit tehetnék?
2020. jan. 14. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elsőnek azt tanácsolnám hogy próbálj meg őszinte lenni. Az egy dolog hogy ide kiírsz egy kamu kérdést és idegeneknek hazudsz, a baj ott kezdődik hogy te ezt saját magadnak is bekamuzod és el is hiszed magadnak a baromságaidat.

Miért nem voltál magadnál? Baleseted volt?

2020. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján pedig úgy tűnik, hogy hatnak rád a drogok. Hagyd abba.
2020. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!