Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányokhoz szólna a kérdés...

Lányokhoz szólna a kérdés Miért van az hogy nem válaszol a többségetek társkeresőkön, vagy ha párba is állunk indokolatlanul megszakad a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Például tinderen párba állunk,heteken keresztül nem válaszol a többség, pedig normális dolgokat irok, mondjuk valami bókot az egyik képéről vagy kedvenc dolgairól felteszek egy kérdést, amit a biójában olvasok. Ilyen komolytalan hölgyek használnak ilyet?

F/20



2020. jan. 14. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen. Vagy nem is hölgy.
2020. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig csak unalmamban tindereztem, nem azért mert ismerkedni akartam.
2020. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem általában oka volt, ha nem válaszoltam. Legtöbbször az, hogy az illető egyértelműen nem olvasta el a profilomat. Egyrészt nem azért töltöttem ki, hogy aztán egyenként mindenkinek végig kelljen mondogatnom ugyanazt, másrészt meg ne írjon rám, ha annyira nem érdeklem, hogy el se olvassa, amit írok magamról.


A másik meg, ha olyan írt rám, aki a saját profilját nem töltötte ki rendesen, vagy csak ilyen teljesen személytelen nulla dolgokat írt magáról, pl. hogy "csinos lánnyal ismerkednék". Vagy ha borzalmas helyesírása volt és/vagy nem tudott fogalmazni. Írásos beszélgetésnél az is nagyon fontos szerintem, hogy ne egy fél órába kerüljön értelmezni egy mondatot a pocsék íráskép miatt.


Ezeken felül volt olyan, hogy egy-egy emberrel valamiért egyből gördülékenyen ment a beszélgetés, és olyankor a többiek háttérbe szorultak, hiába írtak értelmes dolgokat. Később meg elfeledkeztem róluk, meg jöttek azóta új üzenetek stb. A társkeresőzés is olyan, hogy jókor kell lenni jó helyen.

2020. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4 opciót tudok elképzelni:

- nem nagyon használja a tindert, csak mikor épp nincs jobb dolga, így nem is olvasta az üzenetet (mire meg látja, már régi és így nem válaszol)

- annyian írnak neki, hogy nem tud mindenkivel beszélgetni, szóval csak a szimpatikusabbaknak ír vissza

- épp beszélget mással, akivel alakul a dolog és így nem kezd el másokkal beszélgetni

- nem is keres senkit, csak kipróbálta kíváncsiságból

2020. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. Ezt általában le is írják ha rendesek.

3. Én mindenkiét elolvasom, szerintem alap.

2020. jan. 14. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te elolvasod az adatlapot, de a többség nem. Nálam még azt se vették figyelembe, hogy milyen korú párt keresek, nemhogy mást. Egyébként én akkor szakítottam meg a beszélgetést, ha nagyon akadozott az egész, nem volt semmi közös téma, mindig csak én írtam rá a másikra, ő sose kezdeményezett, nem lehetett személyes találkozóra rávenni, egyszóval látszott, hogy semmire se megyünk egymással.
2020. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az adatlap elolvasása az egyetlen szempont, nem tudom, miért csak arra reagáltál. Az csak az első dolog, ami már a legelső üzenetnél is szembetűnik. Ezután még ott lehetnek a további problémák, amikről írtam.
2020. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A profilomba írok dolgokat, amiket nem árt tudni. Volt egy lány, akinek kiderült túl alacsony vagyok, sajnos nem olvasta el a profilom pedig benne van hogy 160 magas vagyok.:D

Érettségi bizonyítványomhoz hűen szoktam írni.

Tényleg olyan, ahogy írtad: jókor jó helyen. Csak türelem kell hozzá szerintem..

2020. jan. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!