Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágytok olyan hatalmas havazás...

Vágytok olyan hatalmas havazásra amilyen pl.1987-ben volt Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon jó buli lehetett, kár, hogy már nincsenek ilyesmi "normális" teleink! :)


2020. jan. 14. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én vágyom rá. 22N
2020. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Decemberben még lett volna hangulata, hozzáadott volna a karácsonyérzethez. Januárban-februárban már vágyik rá a rosseb...
2020. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor vártam az első gyerekemet, szupi volt, hogy három napig nem kellett bemenni dolgozni - jutalomszabit kaptam. :-D Az autónkat alig találtuk meg a ház előtt, mert jött a hóeke, és rátolta a nagy havat a parkoló autókra. :)))
2020. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem vágyom! Tapasztaltam gyerekként. Budapesten megállt az élet, derékig ért a hó, nem volt víz, lajtoskocsival hordták, sok helyen áram sem.
2020. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
15 éves voltam akkor, emlékszem a nagy havazásra. Nem volt olyan nagyon jó buli az. Budapesten Kőbányán laktam, és Újpalotára jártam szakközépiskolába. A nagy havazás nem volt kizáró ok, hogy ne menjünk suliba, menni kellett. Vidéki diákok szerencsések voltak, mert ők nem tudtak a vonattal sem elindulni, így suliba sem jöttek. De nekünk pestieknek kellett menni suliba. Egy darabig amíg tudott ment a busz, amikor elakadt, lekellett szállni, és tolni, hogy újra elinduljon. A suliban aki tudott bement- Az osztályban jó ha 10-en voltunk, végül csak azért engedtek haza minket, mert 15 fok sem volt a suliban. Buszok nem tudtak menni, szóval gyalog haza. Nem nagy buli a nagy hidegben hazagyalogolni. Én nem szeretnék még egy ilyen hatalmas havat. Főleg ma amikor annyi idegbeteg ember van, amikor mindenért nyafognak.
2020. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg csak visszanézve látszik hangulatosnak, írjatok még akinek van róla emléke, köszi!
2020. jan. 14. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én a jelenleginél több hóra vágynék, annyira szép, feldobja a telet úgy is, hogy már elmúlt a karácsony.


Viszont azért ne legyen katasztrófahelyzet!

2020. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Járj túrázni, Budapesttől 150 km-re északra simán találsz olyan helyeket, ahol nyakig érő hó szokott lenni a tél közepére-végére.
2020. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Abban az évben születtem, igaz, hogy én nyáron, de ami az év elején volt, szegény anyám a mai napig emlegeti. Mi Észak-Pesten laktunk mindig is, ott konkrétan poszt-apokaliptikus hangulat volt. A házunk előtt levő külső fóti úton megállt az autóforgalom. A hó derékig ért szó szerint a lakótelepen. Bátyám akkor még 1 éves sem volt, és eltűnhetett volna benne. Apámnak akkor a szomszédokkal együtt ásókkal kellett utat ásni a hóban, hogy el tudjanak jutni a pékségig, hogy kenyeret hozhassanak. A 96-os busz a lefagyott újpesti felüljárón nem tudott átmenni, amikor fel akart caplatni az emelkedőn, a kerekek elkezdtek egy helyben forogni, a 260-as Ikarus meg szép lassan visszafele csúszni. Szóval nem volt ez annyira hűdejó dolog.
2020. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne, bár a 2014-es(?) márciusi sem volt piskóta.
2020. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!