Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt van az, hogy nèhány...

Mièrt van az, hogy nèhány embernek hatalmas az önérzete? Ha ők átgázolnának rajtad, azt nem vennék èszre, de ha te olyat mondanàl/csinálnál, amivel megbántanád őket, akkor mosolyszünet lenne felhővel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem önérzetnek hívják, hanem nagyfokú egoizmusnak.


Én viszont nem szoktam megijedni ilyen emberektől, és nem felejtem el soha, ha megbántanak, különösen, ha hazudoznak, vagy átgázolnak rajtam. Szemet szemért, fogat fogért - ez az én jelszavam. Azt kapsz vissza tőlem, amit te adsz. És örülj neki, hanem nem úgy, ahogyan adtad.

2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezer oka van. Van, hogy az ember egyszerűen nem veszi észre magát, hogy hogyan viselkedik. A maradék meg csak szimplán úgy gondolja, hogy ők a legjobbak, és ezt minél jobban tudatni szeretnék mindenkivel. Az új gyakorlati helyszínemen van egy ilyen személy. Ő még az átlagnál is jobban űzi ezt. Pedig első nap mindenki figyelmeztetett, hogy milyen ő, de én még is meghallgattam a hülyeségeit. Magát fényezte, rólam meg valótlan dolgokat állított, a benyomásai nyomán alkotott véleményt rólam. Semmit se meséltem még magamról neki, de mégis "ismer" engem. A legjobb ha cinikus és nárcisztikus maradsz az ilyen emberekkel. Ilyen lépésekkel elkerülhetőbb a sértődősködés mindenki részéről. Egyébként én is évekig gondolkoztam ezen, hogy miért van ez szinte mindenkiben jelen, de végül az elfogadásom erősebb lett a megértésemnél.
2020. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert még nem esett pofára, úgy istenesen.
2020. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a sok pozitív életszemlélettel foglalkozó könyv, stb. hatására változott ilyenné. Tuti van nekik is gyenge pontjuk, azzal szembesíteni kell őket, és máris nem lesz nagy arcuk.
2020. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!