Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszoneveskent eselyem sincs...

Huszoneveskent eselyem sincs komoly kapcsolatra egy idosebb ferfival?

Figyelt kérdés

Ha egy idosebb (mondjuk negyvenes) ferfi egyutt van egy huszonevessel, az tenyleg csak azert teszi, mert friss hust akar? Vagy felvagni? Kapuzarasi panik? Es ha en nem csak egy erdekes, futo szexkaland szeretnek lenni? Mintha eltorolnenk a korokat es ket fel szimplan csak elvezi egymas tarsasagat, intellektusat. Van, aki nem csak azert szeretne fiatalabb novel kikezdeni, mert szep, feszes, helyes stb? Hanem komolyan is tudna venni, mint partnert?


Jelenleg az egyetemen tanulok mesterszakon, erdekel a kutatas, tudomanyos munka, de egy kicsit esetlen kulsom van, nem hordok feltuno sminket es sokan lebecsulnek emiatt, ezert is tartok tole, hogy senki nem kepes engem komolyan venni, vagy legalabbis az idosebbek nem hiszem, pedig probalok egyre "felnottesebben" oltozkodni, de a kivancsiskodo, gyermeteg termeszetem szerintem hamar elarulja, hogy nem vagyok tobb 25-nel, hiaba orulnek, ha tobbnek neznenek.



2020. jan. 14. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De van, ha érett gondolkodású vagy, és normális férfit választasz, nem pedig kapuzárási pánikos majmot, vagy gazdag, nős családapát.
2020. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Szólok ha 30 leszek. Kitartás :)
2020. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Utolso, okes :,D. Amugy az se baj, ha valaki nincs harminc, csak gondolkodjon erettebben es nezzen is ki egy epkezlab himnemu lenykent, legyen benne valami, ami tapasztalatot, tekintelyt sugall, de igen, ne penzes csaladapa vagy sorhasu "sugardaddy" :D.
2020. jan. 14. 23:02
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Negyvenes férfi soha nem fog komolyan venni, ezt saját és számos más ember tapasztalata alapján mondom neked.

Mondjuk épeszű 40-es férfi alapból nem kezd ilyen fiatal nővel.

2020. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

4.-nek.


40 vagyok, épp eszű. És kezdek, még fiatalabbal is!

2020. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
A 4-snek van igaza a kérdezönek meg azon kéne gondolkodni miért kel idöseb.
2020. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid mit szólnának a 40-es férfihoz?
2020. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

#5 az idióták mindig ezt hiszik magukról


#4-esnek igaza van sajnos.

2020. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a fiatalság gyorsan múló hiba
2020. jan. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
amúgy küldj képet. ismerkedek én veled
2020. jan. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!