Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen szomorú az arcom?

Figyelt kérdés

Valahogy olyan az arcom beállítottsága, hogy ha nem vigyorgok, mint a tejbetök, akkor kábé olyan, mintha rajtam lenne a világfájdalom, tiszta depressziós kinézetem van, pedig nincs is semmi bajom. Mégis visszanézek egy képet magamról, amikor semleges hangulatban, semleges arccal vagyok (tehát ahogy szinte mindig, amikor nem mosolygok) és hát elég lehangoló a látvány. Leginkább ez oldalnézetből látszik, szemből sokkal jobb a helyzet. Gondolom amiatt is lehet, hogy kicsi a szám, és lefele áll a két vége. Ha mosolygok, kábé akkor egyenes a szám, ha meg iszonyúan mosolygok, na akkor felfele áll, na de az elég ritka :D Sokszor kérdezik hogy "mi a baj??" mert ilyen a fejem, pedig nincs is semmi....

Jó gondolom amúgy az arcom karakterét annyira nem lehet megváltoztatni de mégis, valami tipp??

Van valaki hasonló helyzetben?



2020. jan. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A külső kisugárzás belülről jön. Tehát a megoldás ott van benned. Szerintem nincs minden rendben veled, ahogy állítod, mert csak úgy alapból nem tükröződik világfájdalom és depresszió egy ember arcán ok nélkül.
2020. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj mosolyogni.Régen volt egy reklám:Mosolyogj a világra és Ő is visszamosolyog rád.
2020. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
оргазмуш
2020. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Plasztikai sebesznel 10 perces injekcios feltoltes es felfee fog alni a szad. Toltess a szadba is.

Aki ert hozza,meg tudja csinalni.

N/40

2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen próbálok mosolyogni, csak valahogy folyamatosan nehezemre esik, meg el is felejtem, mondom, ahoz nekem már nagyon mosolyognom kell, hogy látszódjon is.

Első, igazad van. Bár nem mondanám magam depressziósnak de tény hogy az elmúlt években sok lelki fájdalomban volt részem, amiket még nem dolgoztam fel, akkor lehet ez sugárzik rólam.

2020. jan. 15. 23:57
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 te is vajdasági?


Amúgy velem is ugyanaz van, ezért magamról tudom, hogy azért van mert mindig aggódok valamin. Próbálj ezen változtatni, én is azon vagyok.

2020. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!