Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogsit, autót akarok szerezni,...

Jogsit, autót akarok szerezni, de bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Naponta busszal ingázok a munkahelyemre, és vissza. Majdnem minden nap késik a busz a sok utas miatt, ezért pedig kések a munkahelyemről, és le vagyok szidva. Nem tudok mit csinálni, nincs korábbi busz. Ugyanúgy a busz miatt érek haza 18 órakor, pedig csak 16 óráig dolgozok. Másfél év után kezdem nagyon unni, ezért elhatároztam, hogy belevágok a jogsiszerzésbe.


De elkap a bűntudat, ha ezen agyalok. Azzal, hogy autót vezetnék, hozzájárulnék a környezet szennyezéshez. Tudom, hogy ha nem én, akkor más kezdene el vezetni, illetve folyton egyre többen ülnek autóba, de akkor is rossz érzés, főleg hogy igyekszem minél tudatosabban élni, a szennyezést minél inkább kerülni.

De cserébe ha nem szaporodok, kb "kiválthatom" az autóval?


2020. jan. 15. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6 2000 óta nem lehet magyar kúton ólmozott benzint tankolni, 2001 óta pedig minden EU-s országban tilos.
2020. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja igen, nagyon régóta nincs ólmozott benzin. Nem is tudom, hogy ez hogyan maradt ki egyeseknek.


Van viszont a régi autók számára fejlesztett ólompótló.

2020. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van már hybrid autó is, az elektromosról meg ne is beszéljünk!
2020. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!