Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak mások nyitottak...

Hogyan tudnak mások nyitottak lenni? Én akárhányszor megteszem, mindig tapad valaki, akit csak nehezen tudok lerázni, és negatív ember.

Figyelt kérdés
Próbáltam már Facebookon is, hogy kiírtam a pl. munkahely, iskolák, képek, és mindig betalált néhány zaklató bolond. Mások is annak, akik nem zárkóznak magukba, de azokra nem tapad senki sem. Mit csinálok rosszul, hogy engem mindig betalál valaki?
2020. jan. 16. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz emberek találnak meg. Meg kell tanulnod kiszűrni őket és csak a jókat közel engedni magadhoz.
2020. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni, mit csináltál facebookon?
2020. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi extrát. Képet teszek fel, csoportokban és híroldalakon olvasgatok. Aztán hirtelen felbukkan a chatablak, hogy idegen ember írt nekem. Rendszerint ismerkedős üzenetek kattantaktól. Élőben pedig amint mosolyogni kezdek, már jön oda egyből valaki szintén.
2020. jan. 16. 13:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont nem akarok bezárkózni és faarccal mászkálni, hogy nyugalomban létezhessek.
2020. jan. 16. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Az mit jelent hogy kattantaktol?


Normális ember nem is ír neked, vagy te is olyan vagy mint a többi no hogy mivel volt egykét kattant aki rád írt, automatikusan azt feltételezed, hogy mindenki az aki rádír?

2020. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!