Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiuk örülnek annak ha...

A fiuk örülnek annak ha bejönnek egy lánynak/lányoknak?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy ők ezt hogy élik meg ha bejönnek egy lánynak esetleg több lánynak? Örülnek vagy inkabb nem? És ha az a lány nem jön be a pasinak akkor gáznak tartják?

2020. jan. 16. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én személy szerint örülök neki. Ha nem jön be idővel ejtem - azért megismerem, mert nekem a belső sokkal fontosabb.
2020. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam örülni általában :)

20F

2020. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki örül, mert miért ne. Talán meg kéne sértődni mert valaki szerint jóképü vagyok? Ha nekem is tetszik akkor lehet továbbmenni, ha nem akkor nem lesz kölcsönös. A beteges rajongás lehet zavaró, de ilyennel még felnőtt korban nem találkoztam.
2020. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem az eszedért szeretnek téged, az biztos.
2020. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Betöltötted már a 11-et kislány?

Itt tényleg ennyire lényegtelen a színvonal?


...és a válaszom:

Nem,én nem örülök, ha bejövök egy lánynak/lányoknak.

Sőt! Minél csinosabbak, annál keservesebben sírok ott, ahol senki sem lát!

2020. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért kérdezi, mert a pasik nagyon keveset tesznek azért, hogy tetszenek a lányoknak.
2020. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

Pfhö! Már aki! :D

2020. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem identlen kerdes, en peldaul nem orulok neki ha nem kolcsonos az erzes es csalodast kell okozzak. De mas esetben se feltetlen jo, pl ha van eppen baratnod... Szoval szituacio es ember fuggo, h mikor orulnek neki.
2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!