Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szorgmas vagyok és kitartóa...

Ha szorgmas vagyok és kitartóan küzdök, miért lefelé halad az életem?

Figyelt kérdés
Van negoldás az öngyilkosságon kívül?
2020. jan. 16. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A gondolataid, nézőpontjaid és amiért elhitted hogy a dolgok kilátástalanok illetve lehet mögötte türelmetlenség erős " AKARÁS" és így elveszted az élvezetét maga az életnek. Mindig van választásod.
2020. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és miért gondolod, hogy "lefelé halad"? Hírnév, vagyon, rang? - már a régi keletiek beszéltek erről hogy ez valójában a lefelé haladás:) MI az, ami lelkesít? Mikor nevettél utoljára? Mikor voltál derűs? csak úgy... semmiért
2020. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Te lapátolhatot a legszorgalmasabb a homokot a világon, akkor is óránként kb 1.500Fttal díjaznak.


Maximum 6 óra helyett 10 órát dolgozol. Gratulálok.


Öngamában a szorgalom semmit sem számít, csak ha okosan használják fel.

2020. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyiszor estem már pofára és még sohasem sikerült jól döntenem...
2020. jan. 16. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyire reálisak azok a célok, amiket kitűztél? Mennyire összeegyeztethető a személyiségeddel? Mit tehetsz még pluszba, hogy valami sikerüljön?
2020. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Reálisnak gondolnám a céljaimat, bár a kudarcok után ugye ki tudja.
2020. jan. 17. 00:17
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ha nem vagy teljesen tisztában a céljaiddal, akkor szerintem jó úton haladsz, mert a sok kudarc megrajzolja a helyes út vonalát, de ha úgyérzed jó helyen jársz, akkor erősödnöd is kell. A fán lévő szép almákért is mindig nyújtózni kell.
2020. jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a céljaid eléréséhez nem a szorgalom és a kitartás a legmegfelelőbb eszközök.


Azt írod, szoktál rosszul dönteni. Ez miben nyilvánul meg?

2020. jan. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem jó pályát választok, nem jó tanfolyamot. Vállalok valamit, de kiderül, hogy nem nekem való...


Amúgy kiállásban, konfliktusokkal való szembenézésben, kockázatvállalásban is fejlesztettem magam.

2020. jan. 17. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!