Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gta 5 online bannolhatnak...

Gta 5 online bannolhatnak azért, ha egy modder pénzt adott nekem?

Figyelt kérdés
Jelentettem a supportnak,ilyenkor engem kibannolhatnak?
2020. jan. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a játékot, de ha interakció kell a pénz elfogadásához és te elfogadtad, akkor igen.
2020. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell interakció, bárhol bármikor “rád dobhatja a pènzeszsàkot”és automatikusan hozzàadódik a számládhoz.
2020. jan. 16. 21:36
 3/5 anonim válasza:
nem hinném, mi haverommal mark2-es fegyvereket laptunk moddertől, csak úgy random, ha meg bármi lenne írsz a supportnak, hogy te csak elszenvedője vagy az egésznek.
2020. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ritka 'kedves' ember vagy te, valaki szívességet tesz neked ingyen és cserébe felnyomod... Gondolom nem sokat játszottál még a játékkal, különben tudnád milyen bitang nehéz benne normális pénzösszegeket összekuporgatni és cserébe milyen drága minden. Inkább meg kellett volna köszönnöd. Ha rám anno nem dob egy modder egy csomó pénzt, akkor ma sincs pl. yachtom, mert egyszerűen nem lehet 13 milliót összeszedni. A Rockstar meg köszönje magának a csalókat, a kapzsiságuk az oka, ha normálisan fizetne a játék vagy legalább olcsóbbak lennének a cuccok akkor nem lenne szükség csalókra.
2020. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem csak én nyomtam fel..az egész szervert felsöpörte.

Tisztában vagyok vele,hogy nagyon nehèz pénzt szerezni,de nem lehetetlen,főleg az arcade-al lehet.

Én csak féltem,hogy ne bannoljanak mert azért már nem kevés időm meg pénzem van benne és ezt nem akartam 1,5 millió dolláért cserébe úgymond elbukni mindent. Mert rengeteg külföldi topic-ot elolvastam és sok mindenkit bannoltak pont ezért...

2020. jan. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!