Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki a vadaskert...

Volt már valaki a vadaskert pszihiátrián?

Figyelt kérdés
Oda kell mennem és nem tudom mire szamítsak! Bulimia. Van esélye, hogy benntartanak?

2020. jan. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van esélye, mert az bentlakásos intézmény. Akkor nem kell ott aludnod, ha közel laksz. Nem kell tőle félni, valószínűleg hasonló korú fiatalokkal leszel együtt, és a bent töltött idő elindít majd a gyógyulás útján. Ez a legfontosabb, nem?
2020. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pár éve a Barlang osztályon.

Nem vészes, csak minden mozdulatod figyelik. Persze mindenki azért van ott hogy segítsen neked. Vannak közös és egyéni foglalkozások. Én sokszor nem mondtam igazat, és ugyanúgy egyedül voltam ott is mint a való életben. Enni borzalmas. Az evéssel kapcsolatos rendellenességekkel rendelkező emberek külön asztalnál ülnek. Nekem ez bennem inkább éreztette a megalázottság érzését..

Egy hétig voltam, de szülői felelősségre hazaengedtek, így nem kellett 2 hetet. vigyél valami olvasnivalót vagy keresztrejtvényt mert a telefont elveszik és csak fél óráig használhatod naponta.

Ha bármi kérdésed van akkor tedd fel nyugodtan.

2020. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Bár nem ott voltam, de egy másik helyen részt kellett vennem egy 1 hetes kivizsgáláson és ott volt olyan, aki a Vadaskertben is volt, és úgy tudom, hogy nincsenek nagy különbségek a kettő között.

Nekem az volt, hogy amikor odaértünk, felvették az adatokat, és itt ami furcsa volt, hogy azt is felírták, hogy milyen telefonom van, van-e rajta törés/repedés stb., Később esett le, hogy azért, mert nap közben elvették tőlünk és ez alapján látszott, ha nem az eredeti telefonodat adtad le. Ezután súlyt és magasságot mértek, amikre nálam nem tudom, hogy miért volt szükség, nem evéssel kapcsolatos problémám volt.

Utána mindenkinek megmutatták a szobáját, és volt pár ismerkedős feladat, utána szabadfoglalkozás, majd ebéd. Ebéd után megint egy kis szabadfoglalkozás volt, ezután pedig 2 közös program, majd uzsonna. A közös programok közben egy-két embert mindig elvittek a pszichológusok, és egyénileg beszélgettek vele.

Utána volt látogatási idő, amikor a szülők bejöhettek, visszakaptuk a telefonokat és aki nem aludt ott az mehetett haza, de csak szülői kísérettel. (Ha közel laksz, a szüleid megbeszélhetik, hogy hazamehess aludni)

A többi napon a reggelivel kezdtünk, utána volt egy-két hasonló program mint a délutániak, és ezutan minden ugyanúgy folytatódott, mint az első nap.

2020. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül benn maradtam amúgy
2020. jan. 19. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Hány eves vagy?

Melyik csoportban vagy?

Regen en is voltam ott, kivanvsi lennek milyen most :)))

2020. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barlangban vagyok. Amúgy nem olyan rossz, sőt..
2020. jan. 21. 17:34
 7/7 anonim válasza:
88%
En anorexiaval voltam a barlangban borzaszto elmeny volt nekem egyfolytaban figyeltek, nem lehetett nalunk telefon kb semmit nem lehetett csinalnunk nap kozben olvasason es fekvesen kivul meg persze unalmas filmeket nezni amik csak a megfelelo korhatarig lehettek. Ez eddig oke vsak 12 evesek is voltak.... magyarul csak mesefilmek. Szoval nekem nagyon rossznak maradt meg az a het raadasul meg rosszabbul ereztem magam mire hazamentem:-(
2020. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!