Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi nagyon magas és vaskos lány/nő? Vagy csak az én környezetemben fordul elő?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a környezetemben a 20 és 30 közötti korosztályban a 180+ centis 100+ kilós lány/nő.Szinte alig van már egy két "normális" méretű (160-165 cm 50-60 kg) lány.Szerintetek ez miért van így?A ti környezetetekben mi a helyzet?
2020. jan. 17. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Én ilyet az én városomban nem tapasztaltam.
2020. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a jolėti társadalom az oka ės az a sok tömegnövelő amit a haszonállatokkal etetnek fel hogy 3 hónaposan akkora súlyban legyen ,mint egy ėves. Ezeket az állatokat levágják ės bekerül ugye a húsėtelekkel a szervezetünkbe.

Meg szerintem eleve többet eszik minősėgtelen ėteleket az ember.

De amúgy tėnyleg több ilyen ėgi meszelő van. Ėn sem vagyok kicsi 178cm vagyok /F a fiatal diákok mikor mellėmėrnek az ucán csak pislogok hogy mind 2 fejjel magasabb.

2020. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én környezetemben egyáltalán nincs ilyen. 180+ centis nőket látni néha, de nem túlsúlyos egyik sem.
2020. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kerdezö!

Csak nem ugyanabban a varosban elünk? :-)


Nekem is ugyanez tünt fel es a baratainknak is.



Most vagy követnek, vagy en vagyok ott, ahol ezek a lanyok is?

2020. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez melyik város?
2020. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Budapesten élek, de nem igazán tapasztalok ilyet (2.kerület). Amikor átjárok Pestre, szintén ritkán látok nagy darab nőket. Az igaz, hogy sokan el vannak hízva, de ehhez nem feltétlen társul magas alkat.


A kövérséget amúgy az egészségtelen gyorskajás életmódnak tulajdonítom.

2020. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább külön tapasztalom ennek a két kategóriának a gyakoribb feltűnését, mint amit leirtál. A 181 cm-mel nőként mindig kimagasló voltam a korosztályomban de manapság találkozom tőlem jóval fiatalabb de egymagas vagy magasabb fiatal lányokkal. Terebélyes hölgyekkel, lányokkal eddig is összefutottam de amiről te irsz, olyannal csak Amerikában futottam eddig össze. Mondjuk ott szép számmal lelhető fel ez a tipus :)
2020. nov. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!