Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valakinek...

Mit jelent az, hogy valakinek "kiélt feje van"?

Figyelt kérdés

Hallottam már azokat a kifejezéseket, hogy "kiélt k&rva" "kiélt feje van" és sejtem, hogy valami olyasmivel lehet kapcsolatban, hogy, aki sokat szexelt, arra mondják.

De milyen az ha valakinek kiélt feje van? Hogy kell ezt elképzelni? Miben nyílvánul meg?



2020. jan. 17. 16:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Aki sokat "élt", sokat éjszakázott, bulizott, használt valamilyen szert, drogokat, sokat alkoholizált. Ez az arcon azért meglátszik. A szex nem :D
2020. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik az arcon a sok éjszakàzàs alkohol és cigeratta esetleg drogok,arra szokás mondani hogy kiélt,sokkal öregebbnek nézz ki koránál. Nagyon megtudja viselni a szervezetet hosszútávon a rendszeres éjszakai élet,amelyet nem lehet elrejteni
2020. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 ja, én meg már azt hittem :D

#2 ez tizenévesen mennyire igaz, mert én pl még csak nem is cigizek, és 15-nek néznek (19 évesen) lehet ez az oka? Mondjuk jó ez így!

Ja és köszi, hogy válaszoltatok.

2020. jan. 17. 17:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg akkor a mamám is ezért néz ki 20 évvel fiatalabbnak
2020. jan. 17. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Idősebbnek néz ki, mint amennyi idős. Ez a hangján, a személyiségén, a bőrén, a testalkatán, a személyiségén megmutatkozik.
2020. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok alkohol, cigaretta, drogok. Lényegében korábban ráncosodik az illető a kelleténél, elfakul a szeme színe, fakó lesz a bőre. A másnap ugyan elmúlik, de a rendszeres éjszakai élet hatása látszik.
2020. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az alkohol is? Mármint, akkor ha nem alkoholista az illető, hanem csak iszik párszor, vagy akár gyakrabban de nem alkesz.
2020. jan. 18. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a hosszú évekig tartó alkoholfogyasztás szerintem meglátszik, de valóban, ha nem alkoholista az ember, talán kevésbé. Szerintem az a baj, ha már a bőrödön látszik.
2020. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom visszafordíthatatlan?
2020. jan. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!