Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha rettentően...

Mit tegyek, ha rettentően letört vagyok?

Figyelt kérdés

Mondhatni elvesztettem egy állást. Az is 4 órás volt, de a tanulmányaimnak megfelelő. Így nagyon kétes, hogy folytatni tudom-e az épp folyamatban levő sulit.


Fogalmam sincs, mit tehetnék még magamért.

Rengeteg kudarc ért az utóbbi időszakban és esélyes az is, hogy fél éven belül nem tudom kifizetni a számláimat.


Ezen a héten írásban kommunikáltam egy, elvileg jó barátnőmmel és hangüzenetben egy másikkal. Voltaképpen nem is reagáltak, viszont ők maguk kőkeményen szoktak panaszkodni.


Nincs kihez forduljak egy kis bátorításért, egyéb segítségért pedig pláne senki.


Tegnap elég komoly öngyilkossági gondolataim voltak.


Kőkeményen küdöttem, mégsincs gyümölcse, viszont minden egyre rosszabb körülöttem.


2020. jan. 17. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha rettentően letört vagyok?"

Vidítsd fel magad! Csinálj olyasmit, amit szeretsz csinálni.


"Mondhatni elvesztettem egy állást."

Hogyhogy mondhatni? Most elvesztetted vagy nem?


"Fogalmam sincs, mit tehetnék még magamért."

Pl. kereshetnél másik állást.


"Rengeteg kudarc ért az utóbbi időszakban és esélyes az is, hogy fél éven belül nem tudom kifizetni a számláimat."

Akkor miért tanulsz? Vállalj teljes állást pár évre, a tanulás ráér majd akkor, amikor már van némi félretett pénzed.


"Tegnap elég komoly öngyilkossági gondolataim voltak."

Fordulj orvoshoz és mondd el neki!


"Kőkeményen küdöttem, mégsincs gyümölcse, viszont minden egyre rosszabb körülöttem."

Túlhajtottad magadat. Pihenjél.

2020. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljes állást szeretnék, ez a 4 órás azért volt, mert ez jutott. Ha megmaradt volna, akkor ezzel is szerezhettem volna tapasztalatot, plusz az ürge állandóan azzal áltatott, hogy lesz ez több óra is.


Sajnos totál esélytelen ebben elhelyezkednem, pedig tanultam, szerettem, sőt, elhivatottnak éreztem magam. Már minden cég, aki ezt a technológiát használja, ismeri az önéletrajzomat, sőt, sok másik is.


A többire amúgy inkább nem reagálok, olvasd vissza és meglátod, miért.

2020. jan. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!