Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha teljesen motival...

Mit tegyek ha teljesen motivalatlan vagyok? Sos az eletem

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kedvem semmire, pedig regebb nem ilyen voltam.. de most motivalatlan vagyok, húzom az idõt mindennel..


mit csinaljak hogy tobb kedvem legyen?

39N sajnos mert.pillanatnyilag semmire sincs kedvem, pontosabban TAKARÍTANII

:((



2020. jan. 17. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
29N vagyok bocsi, elírtam
2020. jan. 17. 18:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi történt ezelőtt, mi váltotta ki e lelkiállapotot? Jött magától vagy más történt?

Pszichológus is tud segíteni.

2020. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem sincs semmi motivációm :/
2020. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, sportolni gondoltam de ahhoz sincs kedvem :) jelenleg még keresem a megoldást. Nyáron segít ha kimegyek természetbe de ilyenkor teljesen kivagyok, illetve mire végzek melóban sötét van :( 28/N
2020. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne azt keresd miket nem akarsz igy egy listát arrol amiket akarsz amik feldobnânak
2020. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*irj egy listat
2020. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ami feldobna az a tarsasag, baratsag csak az a baj h leginkabb fiubarataim vannak, ok mindig tobbet akarnak egy ido utan es ezert tavolsagot kell tartsak egy ido utan.

A lanybarataimnak megvan a kialakitott eletuk, gyerek, vagy mas varosba vannak.

Ehez elkellene koltoznom es szeretnek is mert most kisvarosba lakunk keves lehetoseggel de a ferjem nem akar.

Ezert nagyon nehez mert en nem szeretem a hazat ahol lakunk, utalok itt lakni es egyedul erzem magam.

Munkahelyet is most valtok -majd februarba vmikor, most szunt meg az elobbi munkam.

Edzoterembe is van berletem de nincs kedvem semmire=arra sem 😒

És a szeretkezes a ferjemmel is ritka mert mindig faradt es elfoglalt.


Mit tegyek szerintetek h motivaltabb legyek?

2020. jan. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!