Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozni szeretnék, de nem...

Dolgozni szeretnék, de nem tudok, így hogyan?

Figyelt kérdés
A lakóhelyem nem is jön szóba. Itt nem ismerik azt a fogalmat, hogy diákmunka vagy alkalmi munka vagy hétvégi munka vagy nyári munka, semmilyen lehetőség nincsen számomra. Az egyetem városában már lenne, viszont olyan varázslatos volt és lesz az órarendem, hogy hétfőtől péntekig óráim vannak a lehető legváltozatosabb időpontokban, reggel, délelőtt, délután, este, össze-vissza. A szünetekben ráérek, de sajnos nem vagyok akkora mázlista, hogy akkor pont legyen is munka... Így hogyan oldjam meg? Az egyetemen nem tudok dolgozni (próbáltam, de nem vettek fel vagy nem szavaztak be sehová, semmilyen pozícióra), illetve próbáltam nyelvtanítást vagy korrepetálást is vállalni, de a kutyának se kellettem (van kismillió nyelviskola, de diákként sem én voltam az egyedüli hirdető).
2020. jan. 17. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hétvégi munka.
2020. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén haza szoktam menni, mert csak otthon tudok mosni, főzni. Ha nem is minden hétvégén, de azért valamikor muszáj.
2020. jan. 17. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kézműves dolgokkal kerestem jól.


Igaz én művészlélek vagyok, több ágon is.

Jelenlegi vállalkozásom alapjait diákként kezdtem.

Pl vevőkör kialakítása.


De ha nagyon más keze alatt akarsz melózni s rendszeresen, akkor a hétvégi melók jönnek szóba.


Valamit valamiért.

2020. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért,mert Magyarország baromira elmaradott ezen a téren.

Itt vagy vállalod a 8 órát(túlórákkal együtt) 4 órára bejelentve,vagy "van a helyedre más".


Sajnos ilyen világot élünk 30 évvel a rendszerváltás után...

2020. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!