Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok semmilyen...

Miért nem tudok semmilyen kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Akit soha nem utáltak ki sehonnan, az nem tudja hogy milyen rossz érzés is az. 27 éves vagyok, de egész életemben azzal küzdöttem hogy nem tudtam semmilyen kapcsolatot kialakítani. Sem barátit, sem párkapcsolatot. Nem tudok olyan lenni, mint egy normális ember. Barátságban, párkapcsolatban szintén csak átvágtak. Ennyi idősen már mások előrébb tartanak az életben, hosszú párkapcsolat, házasság, gyerek, de nekem nem jut a boldogságból. Miért vagyok ilyen defektes?
2020. jan. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nyiss a világ felé és máris könnyebben fog menni.
2020. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen személyiség típus vagy?


Amúgy árad a negativítás, szerintem ez is egy olyan pont, amin változtatni kellene.


+ Egy kis önismeret. Ha igazán megismered magad s annak megfelelően rendbe rakod magad azzal már hatalmas előnyben vagy sok száz emberrel szemben is.


Nem kapcsolatokat kell keresgetni s fejest ugrani... Hanem magadat kell rendbe tenni!


Rossz alapra házat se épít az ember.

2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) menj el pszichológushoz, ő tud segíteni abban, hogy megtanulj bánni más emberekkel, kapcsolatokat alakítani és fenntartani. Nekem is sokat segített!
2020. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!