Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert tartjak a ferfiak...

Miert tartjak a ferfiak osszehajtva a sok penzt a zsebukbe? Ezzel felvágnak?

Figyelt kérdés

Tobbszor is lattam mar hogy nem penztarcaba tartjak a penzt hanem a zsebukbe felbehajtva van tobb szaz ezer.... en ereztem magam kellemetlenul mikor elovette elottem a ferfi.

Ezzel felvagnak hogy mennyi penzuk van?

Miert tartanak maguknal koteg szamra penzt?

Jo erzes elo venniuk?


2020. jan. 17. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor szokott lenni, ha épp veszek ki az automatából. Ritkán szoktam kivenni, de akkor viszonylag sokat. Pénztárcát nem használok. Ennyi az én történetem.
2020. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát hova tegyem a pénztárcát, ha nincs nálam külön táska? Nem hiányzik még egy újabb bumszli, amit el kell valahova nyomni...
2020. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell pénztárca,mindig van nálam pár ezer ft,kényelmes,ennyi.Mondjuk nem több százezer.Akiknél ennyi van,valószínűleg szeretnek vele felvágni.
2020. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hordanak ridikült, amiben tarthatnák.
2020. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A zsebbe nem fer el egy penztarca?
2020. jan. 17. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kényelmesebb az élet pénztárca nélkül, emlékszem rá az autómat is úgy vettem hogy a vételár 3.1M forint volt félbehajtva összegumizva.

Nincsen 8 féle vásárlói kártyám hogy kelljen egy tárca.

Ami apró visszajár egy-egy vásárláskor, azt hazaérve ki pakolom a zsebből.


250ezres TV árát szintén nadrágból vettem elő.


Egyébként már én is megfigyeltem ezt a szokást, csak én nem tudtam hogy gazdagok is csinálják ezt.


YT-on láttam hogy az ázsiai srác megkérte a benzinkutast a tankolásra, addig az övtáskából elővette a begumizott pénzt és előtte számolta ki hogy mennyibe került a benzin.

Feketék is többnyire így csinálják, de azt már kiderítettem azért mert sok pénzzel járkálnak naponta, forintosítva százezrekkel, ami némelyiknél csak költő pénz. Az olyan pénztárca ami képes sok pénzt tárolni az ritka.



Én szegény, és zűrös helyen nőttem fel, ahol a cigányok elől az 500ft-ot is a boxerbe kellett berakni, hogy ne zsebeljenek ki.


Továbbá a hülyeség csúcsa amikor a módosabb emberek a farzsebben tartják a telefont, pénzt, az ilyet a legkönnyebb kirámolni.

2020. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szimplán trehányság.

Hát nem tudom ki az a hülye,aki nyílt utcán csak úgy elővesz bármennyi pénzt is.

Én mindig inkább 3szor körbenézek mielőtt előveszem a pénztárcámat,a mai világban sajnos nem lehet tudni...

2020. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég proli dolog. Aztán vesz valamit, az apró meg csörög a zsebében.
2020. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak en figyeltem ezt meg!

En is v

Korbenezek penz elovetelkor nem ertem ok hogy nem felnek.

2020. jan. 18. 02:26
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát tudod, nem mindenki paranoiában éli az életét. :D
2020. jan. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!