Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy régen népszerűbb volt ez az oldal? Mostanság egy kérdés alatt nem olyan sok a válasz mint régen.20/N

Figyelt kérdés
Régóta, több éve nézem ezt az oldalt és úgy vettem észre hogy többen használták. Mi lehet az oka?

2020. jan. 17. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már van Facebook, Insta, Twitter, Tik-tok... Jobban eloszlanak az emberek a különböző társasági oldalak között. Sajnos a kérdések színvonala nagyon gyatra. Sok a kamukérdés, aminek hatására egyesek úgy gondolhatják, hogy máshol talán jobban tudják a hasznosítani a tudásukat, tapasztalatukat.
2020. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát úgy őszíntén, szerintem 2012 óta ez az oldal, leszámítva pár kategóriát, semmit sem változott... Szóval sokszor elcsodálkozom azon, hogy egyáltalán mitől működik.
2020. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen bunkók látogatják az oldalt, meg is értem. Én is csak ritkán járok fel mostmár, szívesebben Redditezek. Ott kiírhatsz bármilyen agymenésnek tűnő kérdést, 99%-ban normális, komoly válaszokat kapsz, itt meg ha kiírsz egy amúgy teljesen korrekt kérdést, még kb. számonkérik rajtad, hogy téged mégis mit érdekel ez a téma, mi közöd van hozzá?
2020. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont annál több a hülye kérdés :D (nem a tiédre gondoltam) hanem pl az eszkimós srác, a vagyonőrös meg a többi hülye
2020. jan. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
3-5 éve indult meg a negatív tendencia. Azért rosszabbodott, mert egyre több a fiatal, akik nagy része csak trollkodik. Meg azért, mert sok a magányos harcos itt (ami nem gond), de ellenben van sok extrovertált, aki szétcsap a felek közt, és szétvágja az egész működését, ami értelmetlensége csap át.
2020. jan. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Többi kategóriát annyira nem követem, én ide szoktam benézni néha, amikor unatkozom, de most már ide sem szívesen jövök, mert nagyon lehangolóak a kérdések és válaszok többsége, 80%-uk arról szól, kinek miért szar az élete, nincs senkije, nem akar élni stb.
2020. jan. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Azt látom, hogy ugyanaz folyik itt is, mint a régi ismerkedős, fórumos, chat oldalaknál.


a normálisakat kiszorítják a hülyék így leromlik a színvonal.


Érdemes megnézni a Toplistákat. Egy nagyjából 10-20 felhasználóból álló "kemény mag" adja a kérdések harmadát, negyedét. És valószínűleg egy emberhez több felhasználó is tartozik.


Régen is voltak "kézzel fogható" kamu kérdezők. De most már olyanok vannak akik napi 10 kérdést feltesznek akármilyen témában akármelyik kategóriában. Akár család, akár számítástechnika. Lassan vadászni kell a normális kérdéseket.

2020. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Illetve azt is tegyük hozzá, hogy a moderálás is érdekes.


Amikor egyértelműen kamu kérdésekre hívom fel a figyelmet, akkor a válaszomat törlik, de amikor valaki célirányosan sértegető, trágár választ ír nekem, azt valamiért nem...

2020. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Mindig minden ember az új oldalakat nézi. Ezért minnél régebbi a gyakorikérdések, annál kevesebb lesz a válasz. 10-15 év múlva (hagyjul most a felmelegedést) ez a weboldal már csak halvány emlék lesz mindenkinek...
2020. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!