Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsen senkim, így mi értelme...

Nincsen senkim, így mi értelme van bárminek is? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenki csak ba@*%#*ik rám, de senkinek sem jelentek semmit, senki sem szeret, senkit sem érdeklek, senkinek sem kellek semmire. A családommal szerintem a büdös életben nem beszéltem egy értelmes szót se, soha nem csináltunk együtt semmit... Őszintén szólva én nem is szeretem őket, mert egyszerűen nincsen miért. Nem jelentenek ők számomra semmit sem. Mintha nem is lenne családom. A “barátaim” hasonlóképpen csak akkor kerülnek képbe, ha segíteni kell nekik, ha meg kell őket hallgatni, ha el kell őket kísérni vagy szórakoztatni kell őket, mert éppen rajtam kívül nem ér rá senki. Párom nincsen és nem is volt soha, nem kellek a kutyának se. Ha valakivel elkezdek beszélgetni és ismerkedünk, akkor abból mindig kiderül, hogy csak valamilyen segítség kell neki (pl. jegyzet, házi) vagy rajtam keresztül akar elérni valamit vagy valakit. Elegem van belőle, ebből az egészből. Az egész életem egy nagy nulla. Ami pedig a legjobban zavar az az, hogy én nem érzem azt, hogy erre bármi okot is adtam volna. Engem mindig bántottak minden miatt, mindenhol (a családban és a suliban is) én voltam a ronda, a buta, a dagadt, a béna, a hülye, a bunkó, a néma, a h stb. és nincs is senkim, holott én soha senkivel nem bántam így. Én alapvetően még csak negatív, panaszkodós, pesszimista típus sem vagyok, mint ahogyan ebből a kérdésből tűnne... Sokat mosolygok, nevetek, viccelődök, szerintem nincs is kifejezetten rossz humorom, barátságosnak tartom magam, szívesen segítek másoknak, érdeklődő vagyok, jószívű stb., mégis utál vagy kihasznál mindenki. Legszívesebben kb. öngyilkos lennék, mert nagyjából annyit ér az egész életem, mintha halott lennék. De ezt mégsem teszem, mert vágyom arra is, hogy normális életem legyen, csak nem tudom, hogy mégis hogyan...
2020. jan. 17. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél érte. Ismerkedj, aztán hátha.
2020. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Budapesti vagy esetleg??
2020. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Járj edzőterembe és csatlakozz az ottani társasághoz. Testi és lelki erőt is kapsz ott.
2020. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanígy vagyok..

Elrontottam az életem

24F

2020. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem tudtok hibázni, senki nem tud. A gondolkodásmódod, a nézőpontod változtasd meg magadról. Biztos hogy mindenki nem szeret? ha ezt meséled magadnak, nem is fog senki. Te szereted magad? Magadat kell megszeretned. Azt ami jó benned azt sorold, mi okoz örömöt?...stb tudod te hogy mi neked a jó de ha ilyen negatívan gondolkodsz márpediglen tudatalanul azt csinálod, nem vagy rá tudatos ezért figyelj oda magadra. Nem baj hogy most ez kitört belőled ez jó, mert észrevetted miből van eleged. Oké. De mi más lehetséges még?
2020. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy megértő társ, sokat tudna a helyzeteden javítani. Csak kellessz majd valakinek, csak ne add fel.
2020. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is az edzöterem az jó ötlet, tetszik, nem tetszik ha nö vagy számít a kinézet és az önbizalmad és önértékelésed is nö majd.

Továbbá meg kéne tanulni nemet mondani, amikor azt látod hogy valaki csak ki akar használni vagy elötte már kihasznált akkor csak simán nemet mondasz neki.

Kommunikációs és önfejlesztö könyvek is jók.

Meg azokat a "barátaidat" akik csak akkor keresnek amikor valami segítség kell nekik vagy csak saját magukat akarják szórakoztatni általad, öket szépen ki kell törölni az életedböl és egyenként új barátokat szerezni.

2020. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
28%
Azért ez így nem teljesen igaz... Pl azoknak, akik kihasználnak és a segítséged kérik, a mentsváruk vagy, és ha látszólag nem is, de felnéznek rád és bíznak is benned, hiszen hozzád fordulnak. Ilyenkor kicsit te is tanulhatnál tőlük, hiszen ők másban jók, és neked valószínűleg pont erre lenne szükséged.
2020. jan. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Több, mint 5000 embert ismertem meg életemben. Egyetlen egy sincs, akinek őszintén tudnék beszélni. Egy sincs, aki segíteni tud, amikor bajban vagyok. Ezért keménynek kell lennem és felszívnom magam és átvenni az irányítást.


Néha megnyílok embereknek és csak rosszul sül el. Nem így gondolkodnak mások, mint én. Nem értenek meg. Nem fogják fel.


Munkában is hiába mondom el, hogy mit hogyan érdemes csinálni. Hetekig nem értik meg, pedig le is rajzolom, fotókkal dokumentálom, stb.


Aztán vannak, amiket én nem értek meg.


INTJ

2020. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!