Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok azon gondolkozni,...

Szoktatok azon gondolkozni, hogy milyen fura, hogy vannak helyek, amiken úgy voltunk ott utoljára, hogy akkor nem tudtuk, hogy az lesz az utolsó?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van. Például a munkahelyem. Úgy mentem be dolgozni, hogy minden rendben, mire eljöttem kezemben volt a közös megegyezés.
2020. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen pont nem, de hasonlókon igen. Pl 120 éven belül minden most élő ember halott lesz, beleértve a ma született kisbabákat is. Vagy. Vannak olyan helyek a Földön, ahol már több millió ember járt, miközben onnan 200 méterre még senki.
2020. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Kísérteties, hogy ezt pont most kérdezed meg, mert én ma filóztam el ezen a témán, hazafelé a buszon :D Pontosabban nem csak helyekről, ahol utoljára voltam, hanem például, hogy vannak olyan régi ismerősök, akiket talán már soha többé nem fogok látni, és milyen durva, hogy az utolsó találkozásunkkor ezt még nem tudhattam. Vagy például, hogy gyerek -és tinikorunkban rendszeresen fociztunk együtt a bátyámmal, de aztán ahogy felnőttünk és különköltöztünk, hirtelen megszakadtak ezek az alkalmak, és az utolsó, a családi házunk udvarán játszott focimeccsünket biztos nem úgy zártuk le, hogy az volt az utolsó.

Valahol nekem amúgy szomorú ezekbe belegondolni.

2020. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csak ilyen,de pl,hogy "lehet most látom utoljára ezt az embert".


Pl egyetemen csoporttársakat,stb.

Miután végeztünk jó eséllyel sokukat soha nem fogom látni,pedig évekig minden nap láttam őket.


És mivel ugye nem mindenki egyszerre végez,így nem lehet tudni,nem-e utoljára láttad,stb.


Ez a helyszínekre is igaz.

2020. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Ezen annyira nem, mert ha egy helyhez nagyon szép emlékek kötnek, visszatérek. :) Viszont volt már olyan, hogy x év után valami kapcsán visszakeveredtünk egy bizonyos helyre, és akkor ott csodálkoztunk, hogy hú milyen rég is volt... De ha ez a "véletlen" nincs, akkor valószínűleg nem jutott volna eszembe.
2020. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utólag igen. Én alapból olyan vagyok, hogy onnan, ahonnan eljöttem, nem megyek vissza többet.
2020. jan. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!