Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor egy...

Miért van az, hogy amikor egy chat-oldalon beszélek egy fiúval, kb 1 perc után szóba kerül a szex?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet normálisan beszélni? Minek jutunk el mindig oda, hogy valaki meg akar d*gni, pedig nem is ismer?
2020. jan. 18. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert akiket a farka vezérel, azok nyitottabbak. Azokkal kéne beszélned akik zárkózottabbak. Ők is meg akarnak majd, csak addig lesz lehetőség megismerni legalább
2020. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Rossz embereknél próbálkozol. Nekem például van párom, szeretem és nem akarom se elhagyni, se megcsalni, így hosszú távú barátságnál több szóba se jöhet. Az viszont jó lenne, mert az eddigi barátságaimnak igen csúnya vége lett, nem voltam kicsit se fontos nekik.
2020. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
sok a megkeseredett, magányos fiú, férfi az ilyen chat-oldalakon és úgy gondolják: valakinek imponál, ha rögtön a szexet hozzák szóba.
2020. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Kiéhezett szűz kis ficsúrok azok, akik chatre járogatnak még.
2020. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a profilképed alapján tekintenek rád prédaként, - ha rám hallgatsz, olyan profilképet teszel fel, amely kizárja, hogy csak azért nyomuljon rád valaki, mert a képen ígéretes a küllemed, vagy azt sejteti, hogy küllemre egy főnyeremény vagy. Ha olyat teszel fel, amelyik nem utal a női mivoltodra, akkor azért kezdenek el kíváncsiskodni. Ha olyan képet teszel fel, amelyik alapján egy "hamvas szűznek" tűnsz, akkor azért nyomulnak rád. Ha egy olyan képet teszel fel profilképnek, amelyik kihívó - bármilyen szinten is, - akkor automatikusan megbélyegezne, (mint kétes erkölcsű nőszemély"). Talán az lenne a leghasznosabb, ha egy semmitmondó, korodbeli nőről tennél fel képet, - ez nem jelenti azt, hogy ez te vagy és ezt nem is kell tudnia senkinek. A profilban pedig konkrétan kiírhatod, hogy van barátod, - ezt sem kell tudnia senkinek, hogy igaz-e vagy sem, - nem követsz el vele szentségtörést ebben a hazug, szélhámos, virtuális, személytelen világban. A mindezek ellenére nyomulóknak pedig nemes egyszerűséggel megköszönöd az ismerkedés lehetőségét és sorsára hagyod. -Utóbbihoz viszont vas fegyelem kell.
2020. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert akinek van jobb dolga nem megy ilyen oldalakra.
2020. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hitte nő vagy, és nem tudta, hogy még éretlen vagy a szexhez. Csetelj hat évesekkel.
2020. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy voltam az ilyen oldalakkal, hogy a sima beszélgetés 99%-ban kifulladt, vagy azonnal vagy pár nap után. akkor meg minek erőltessem magam.
2020. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!