Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Yungbludról?

Mit gondoltok Yungbludról?

Figyelt kérdés
Mármmint kiváncsi lennék hohy gondolnak rá a magyar emberek mivel ő mondhati másságot képviseli és a magyarok eszt nem nagyon szeretik ahogy eddig tapasztltam

2020. jan. 18. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem hogy pontosan hogyan képviseli a másságot, barátnője van. :D

De amugy birom, soha nem a szexualitásuk alapján ítélek meg másokat.

2020. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%

A massag nem csak a melegeket kepviselheti. Dom vagy panszexualis vagy biszexualis.

En szemely szerint imadom. A zenei egyszeruen pont az en vilagom es nagyon szeretem hogy oszintek es fontos informaciot kozvetitenek. Ahogy gondolkodik, ahogy el, ahogy viselkedik, en minden dolgot szeretek amit mutat felenk, szerintem csodalatos ember es orulok hogy felfedeztem es ezaltal megismertem egy ilyen oszinte es vicces, kedves, tehetseges embert❤️

2020. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sandrisbp válasza:

#1: itt le van írva elég részletesen, ő mit gondol erről: [link]

ebben azért elég nyíltan benne van az is, hogy jött össze már srácokkal is. “I’ve never dated someone publicly who’s a guy, but I’ve definitely f***ing like hooked up with people and been into it and loved it,” he says. “What’s crazy is, I didn’t preconceive that, but when that happened, I was like, ‘Oh!’ and it’s confusing because you’re like, ‘Holy s***, you’re beautiful and I f***ing had a great time and it’s magic.”

2021. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!