Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilátástalannak látom a...

Kilátástalannak látom a jövőm. Valaki öntene belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés
Közgazdásznak tanulok a BME-n, szeretem a szakomat, nem ezzel van a baj. Hanem inkább azzal, hogy nem tudom mi lesz velem a jövőt illetően. Ambíciózus vagyok, szeretnék majd mesterre is menni, de valószínűleg külföldön. Ezzel kapcsolatban azonban “félelmeim” vannak, szeretném is de mintha egy kicsit valami visszahúzna. Nem tudom megmagyarázni, aki érzett már ilyet sejti miről beszélek. Nem látom,hogy fog alakulni a jövőm, mindenki azt mondja, hogy majd kialakul, de ez nem így működik! Nagyon frusztrál. Kilátástalan az egész.

2020. jan. 18. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát én segítséget nem annyira tudok nyújtani, DE a BME-n van ingyenes tanácsadás, ahol szakképzett emberek segítenek. BME-seknek ingyenes. Szerintem jelentkezz rá, vesztenivalód nem sok van.
2020. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Én pl. semmiféle jövőt nem látok, nem csak neked, hanem úgy általánosságban senkinek. Pár éven belül tömegkatasztrófák lesznek világszerte a klímaváltozás miatt, és akkor nem a továbbtanulás meg az elhelyezkedés lesz a legfőbb problémád, hanem konkrétan az életben maradás.
2020. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2, sajnos igazad van, de nem engedheti el az ember fülét-farkát.
2020. jan. 19. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Hogy lehetsz ilyen?

Jekem nyolc altalanasom van mert ott kellett hagynkm az iskolát, muszáj volt!

Munkahelyrol munkahelyre megyek, az egyik fonok szemtelenebb mint a masik, az egyik kolléga jobban álám tesz mint a másik, napi 14 orakat dolgozok a semmiért, nincs semmi almom nem tudok menekulni, nem tudom hogy legyen jobb eletem!!!! Neked meg az a bajod, hogy kozgazdasznak tanulsz? Ez most komoly?

2020. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően írtam, de nem a közgazdász szakkal van a bajom, azt szeretem, nagyon is. A kérdés leginkább arra irányul, hogyha az embernek van egy célja (külföldi mester) és azt akarja is, de másfelől kicsit tart tőle, akkor olyankor mi van. Nem kilátástalan és ambivalens ez?
2020. jan. 19. 00:37
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem! Vágj bele
2020. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Maradj itthon akkor, itt csináld azt a mestert!

Legyen itthon a Te "amerikád"!

2020. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az természetes, hogy tartasz az ismeretlentől. De ha nem próbálod meg, soha nem fogod megtudni, hogy sikerült volna.
2020. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!
2020. jan. 19. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden ember tart az ismeretlentől, a váltástól. Ezt már megszoktad, most majd jön valami új. Ha igazán ezt akarod, akkor menni kell és valóban nem azon agyalni, hogy mi lesz. Majd kialakul. Engedd el a görcsösséget és csak élvezd az életet.
2020. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!