Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok mit csinalnak akik 3...

Azok mit csinalnak akik 3 percenkent le mennek aztan megint elerhetoek messengeren?

Figyelt kérdés

Fent van 5 percig, aztan utana azt irja 3 perce volt elerheto es igy folytatodik orakig.

Kikapcsoljak a wifit? Vagy mi?


2020. jan. 19. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy a telefon kapcsolja ki energiatakarékosságból.
2020. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ilyenkor ejszaka, otthon van ehy ferfirol van szo amugy 😂 minek kapcsolgatja ki a wifit nem ertem
2020. jan. 19. 00:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom éjjel felébred, pisil, a telóján közben bekapcsolja a netet, megnézi, írt-e valaki valamit, majd kikapcsolja az adatforgalmat. Én is általában kikapcsolom, utálom, amikor éjszaka pittyegve jön a sok spam.
2020. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy kikapcsolta az elérhető állapotot, nekem akkor szokta így kiírni.
2020. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolja az elerheto allapotot nem jelzi mikor volt fent utoljara
2020. jan. 19. 01:33
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, hát akkor nem tudom.

Nekem volt olyan, hogy kiírta, hogy 3 perce volt elérhető, és közben chateltünk.

Vagy ha belépek a chatbe, akkor kiírja, hogy 1 perce volt elérhető, ha 10 perc múlva megnézem, akkor is azt írja ki, ezért gondolom, hogy nálad is ez a helyzet. Elég hihetetlen számomra, hogy valaki órákig ki be kapcsolgatja a wifit/mobilnetet, bár ki tudja.

2020. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szimplán gagyi a messenger. Ne bonyolítsd túl. Engem is össze-vissza jelez.
2020. jan. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván valakivel ír neki ...... és miután kilépett

ismét be-be kapcsolgatja, hogy a friss leveleket olvassa,

esetleg válaszoljon is rá.


Ez a legbiztosabb jele annak, hogy valakivel aktívan kapcsolatban van, miszerint biztos nem csak bambul,

ezt igazolja a tudatos tevékenysége a kapcsolgatás is.

2020. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kinyitja/bezarja a messengert mert masik oldalra néz meg vissza
2020. jan. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bezarja a messengert, azt irja, h nincs online. Mi annyira erthetetlen ezen? Vagy ti azt hittetek, h ha be van kapcsolva a wifi/mobilnet, akkor vegig onlinet ir? :D
2020. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!