Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyoldalúak a kapcsolataim, a...

Egyoldalúak a kapcsolataim, a másik sose keres, sose kérdez, nem érdeklődik, miért van ez?

Figyelt kérdés
Igyekszek kedves lenni és érdeklődő azok iránt akikkel beszélgetek, de aztán mindig az van hogy mondjuk kollégiumban is ha felhívok valakit magamhoz a szobámba, és egy kellemes beszélgetés helyett ülünk egymás mellett, én kérdezgetek, felhozom ami épp eszembe jut, a másik meg csak válaszolgat és ott ül, esze ágába sincs semmi témát felhozni, érdeklődni velem kapcsolatban bármi iránt. Mindig csak én érdeklődök a másik iránt. Miért van ez? Miért sz*rnak le ennyire?
2020. jan. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül Veled van a baj. Akikkel így érzel, s biztos vagy benne, hogy ők tojnak rád, azokat engedd el. Keress új barátokat, lehetőleg hozzád hasonlókat, közös érdeklődési körrel.
2020. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

Lehet, hogy túl sokat beszélsz és öntudatlanul nem engeded őket kapcsolódni. Vagy a te személyiséged nem vonzza őket annyira, hogy érdemi időt töltsenek veled. Segíteni akarnak, de ennyi.

De lehet, hogy csak rossz személyiségeket választasz, ez valószínű.

2020. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet, én is mindig így jártam. Én már beletörődtem, hogy nem megy ez a barátkozás téma, soha senki nem nyit felém, mindig nekem kell próbálkoznom... Aztán az eredmény az, hogy nem érdemlem őket, pedig nem vagyok egy unalmas személyiség. Sok mindenre nyitott vagyok és nem vagyok olyan, aki csak magáról tud beszélni és a másikat nem hallgatja végig. Szerencsére én nagyon jól érzem magam egyedül, igazából nem is hiányzik már mások társasága.
2020. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem nem veled van a baj, csak nem találtad meg a megfelelő embereket még te se.
2020. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég egyértelmű szerintem. Ha nem érdeklődik, akkor nem érdekled, ezt nem kell túlmisztifikálni.
2020. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!