Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság volt...

Szerintetek ez bunkóság volt a részemről?

Figyelt kérdés
Van egy foglalt férfi ismerősöm, aki kicsit nyomul rám, én pedig tartom tőle a távolságot, mert nem akarok semmit. Tegnap találkoztunk az újévben először, akart adni puszit, de én elhárítottam, mondván kifutott az időből, régen volt elseje, majd talán a jövő évben bepótoljuk, ha időben összefutunk. Bunkóság volt? Nem akartam vele puszilkodni, nehogy olaj legyen a tűzre, mert neki ez is csak egy alkalom lett volna.
2020. jan. 19. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem bunkóság, inkább cicázás.

Ha foglalt és nyomul, miért nem állítod le egyértelműen? Jót tesz az egodnak, igaz?

2020. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Te ezt úgysem értenéd.:)
2020. jan. 19. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
1-nek igaza van, állítsd le világosan, ne kellesd magad "hihi, majd talán jövőre"...
2020. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd el, hátha mégis...


#1

2020. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja hogy kelletem magam, mert nem akarok bunkózni senkivel? Érdekes logikátok van....

És mégis hogy állítsam le határozottan, ha csak tapogatózik, de nem mondja? Rontsak csak rá? Szerintem ilyenkor van, hogy a nő távolságtartásából értenie kellene a férfinek. Ha húznám az agyát, kapott volna puszit, de mindegy.

Olyan okos itt mindenki, egyből csak letámadni tudtok. Szánalmas banda....

2020. jan. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!