Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ennyire...

Tesla99 kérdése:

Hogyan ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy annyira kritikus lennék hogy nem felel meg nekem senki, de szeretnék társakat embereket akikkel lehet beszélni és osztozni örömön, banaton és néha lehet kicsit vitatkozni haragudni egymásra... Szeretném megosztani a tele fejemet valakivel aki egy kicsit őrült, ugyanis másképp nem lehet itt boldogulni... Amikor este jön mindenki maganyos".... Ilyenkor szeretnék valaki kezét megszorítani hogy ne érezzem ezt... Mindenféle oldalt és csoportot próbáltam már de ez az internetes "baráti kapcsolat" nekem nem megy sokáig....

2020. jan. 19. 23:49
 1/1 anonim válasza:
69%
Keress olyan hobbit, amit szeretsz, és ott nagy valószínűséggel olyan emberekkel találkozol, akiket szintén érdekel az adott hobbi, sport. Így lesz témátok is beszélgetni, lesz rendszeres találkozás, stb...
2020. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!