Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnátok egy...

Ti hogy viszonyulnátok egy olyan ismerőshöz, akit ti az elmúlt öt évben mindig meghívtatok a születésnapotokra, de ő most kihagyott titeket az övéről?

Figyelt kérdés
Nem annyira közeli haver, egy másik haverom volt munkatársa. Néha el szokott hívva lenni haveri összeröffenésekre. Lényeg, én kedvelem, és az elmúlt 5 évben (amióta megfordulgat a társaságban) én mindig meginvitáltam őt is a szülinapi partimra. Neki ezidáig nem volt szokása szülinapi összeröffenést tartani. A lényeg, hogy tegnapelőtt tartott, azt a haveromat, aki a volt munkatársa, és két másik közös barátot elhívta, és így voltak. Kissé felhúztam magam, mikor Facebookon megláttam. Olyan viszonyban nem vagyok vele, hogy leteremtsem, az magától értetődő, hogy mostantól nem fogom én se őt meghívni. Feltételezem, hogy ez helyes és jogos reakció. De ti tudnátok vele ezután bármikor egy társaságban lenni? Nem éreznétek feszélyezve magatokat?
2020. jan. 20. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő nem kedvel téged annyira, mint te őt. Lépj túl ezen.
2020. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudnék vele egy társaságban lenni, de a 3 lépés távolság meglenne. Nem érezném feszélyezve magam,de többé nem hívnám meg semmiféle partira. Nem is csinálnék ebből titkot sem.
2020. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nem annyira közeli haver, "


Akkor minek hivott volna. Nem is ertem.

2020. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Mert én is mindig meghívtam őt. És úgy gondolom, hogy ennek vica versa kellene működnie. És hozzáteszem, hogy a másik két ismerősöm akiket meghívott, sem annyira közeli haverjai. Nem nagyon keresik egymást évközben.
2020. febr. 1. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:

De ö nem érez magàhoz közel attol függetlenül gogy te viszont öt hivogattad

Nem lehetünk az egesz vilag baratja.van aki hatat fordit es van aki felenk fordul.ezert nem kell haragudni. Màsok legyenek a fontosak neked. Vannak haverok ismerösök meg baratok. A baratoktol sem kell amugy sokat varni. Megeshet hogy elköltöznek mast tanulnak eltavolodnak.

Az eletben az emberek jönnek mennek nem kell egy konkret szemelyen fennakadni

2020. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: A kérdésem arról szól, hogy ezek után hogy viszonyuljak hozzá, legyek-e vele egy társaságban.
2020. febr. 2. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugy mint eddig. Haverkent.
2020. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Irigyellek, hogy ez neked csak így megy.
2020. febr. 13. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb a jo utat valasztani.majd maskor mastol ugyis visszajön.
2020. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem esne jól egy ilyen szitu és biztos távolságtartó lennék de ha ő nem érez a barátjának akkor pont le is fogja tojni h te h viselkedsz vele vagy hogy nem, szóval ha nem akarsz beszélni sem vele akkor tedd azt. (Bár így olvasva a többi hozzászólást, sztem is bölcsebbnek tűnik elengedni az egészet mert csak magadat mérgezed vele. Tudom h könnyű ezt mondani de annyi sz*rság van az életben h jó ha képes vagy egyes dolgokon csak továbblépni azt csá.)
2020. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!